بازار کار مهندس مکانیک در هلند

آنچه در این مقاله میخوانید

 • بازار کار مهندس مکانیک در هلند
 • شرایط مورد نیاز برای مهاجرت کاری مهندس مکانیک هلند
 • عناوین شغلی و شرح وظایف شغلی مهندسان مکانیک در هلند
 • میزان درآمد مهندس مکانیک در هلند
 • اخذ ویزای کار هلند برای مهندس مکانیک
 • اخذ اقامت هلند از طریق کار مهندس مکانیک
 • نحوه کاریابی برای مهندس مکانیک در هلند
 • بازار کار مهندس مکانیک در هلند و سخن پایانی
بازار کار مهندس مکانیک در هلند

بازار کار مهندس مکانیک در هلند و مقدمه ای بر آن

 بازار کار مهندس مکانیک در هلند، بررسی موضوعات مختلف در زمینه مهاجرت به هلند و کار در هلند، نگاهی به میزان حقوق و درآمد مهندسان مکانیک در هلند و نحوه اقامت مهندسین مکانیک در هلند از عمده مطالبی است که ما در مقاله بازار کار مهندس مکانیک در هلند مورد بحث قرار خواهیم داد. ممکن است برای شما عزیزان سوالاتی در خصوص شرایط کار در هلند پیش بیآید. سوالاتی نظیر میزان درآمد در بازار کار مهندس مکانیک در هلند چه مقدار است؟ آیا کار در هلند منجر به اخذ اقامت و یا پاسپورت می شود؟ آیا مهندسی مکانیک جز مشاغل مورد نیاز در هلند می باشد؟ ما در این مقاله سعی داریم تا ابهامات شما عزیزان در خصوص بازار کار مهندس مکانیک در هلند را رفع نماییم. موسسه حقوقی ملک پور(ملک پوراتریش) با سابقه موفق بیش از 20 سال در زمینه انواع مهاجرت و اخذ هزاران ویزا از کشور های مختلف می تواند به متقاضیان مهاجرت یاری رسانند و در این راه همراه شما باشند. جهت دریافت اطلاعات و بررسی بهترین نوع مهاجرت برای خود می توانید با برقرار کردن تماس با موسسه با مشاورین با تجربه به مشورت بپردازید.

بازار کار مهندسی مکانیک در هلند

هلند کشوری اروپایی با یک اقتصاد نسبتا پایدار است که با سرمایه گذاری های خارجی زیادی همراه با شرایط مالی مساعد پشتیبانی می شود. هلند کشوری با جمعیتی متنوع و تحصیل کرده است که تقریباً 24 درصد از مردم در هلند از دیگر کشور ها می باشند. در هلند تقاضای زیادی برای استخدام نیرو های کاری ماهر و متخصص وجود دارد به طوری که برای مهاجرت ان ها یک پروسه مهاجرتی سریع وجود دارد. مشاغلی که در کشور هلند جز مشاغل مورد نیاز می باشد شامل مهندسان، افراد دارای مهارت های فنی، افرادی که در امور مالی تخصص دارند و همچنین نیرو های با تجربه کار در فروش و بازاریابی و خدمات به مشتریان. کمبود نیرو در این مشاغل به دلیل رشد بخش های مانند صنعت، علوم IT، کشاورزی، مواد شیمیایی، انرژی ، امور بهداشتی و .. می باشد. به همین دلایل مهندسان مکانیکی که دارای تخصص هستند می توانند برای مهاجرت از طریق کار به هلند اقدام نمایند و شانس خود را برای ورود به بازار کار مهندس مکانیک در هلند امتحان نمایند. هلند از برترین کشور های اروپا می باشد که به دلیل نرخ بیکاری پایین و شرایط مناسب آب و هوایی و همچنین رفاه بالای زندگی، به یکی از کشور های مناسب برای مهاجرت تبدیل گشته است. در ادامه این مطلب نرخ بیکاری در کشور هلند را بر اساس نمودار قرار خواهیم داد:

نرخ بیکاری در هلند

فایل تصویری توضیحات استاد ملک پور در پاسخ به یکی از کاربران سایت در خصوص کار در هلند

فایل صوتی این ویدئو

خواندن مقالات زیر نیز میتواند برای شما مفید باشد.

اطلاعات بیشتر

شرایط مورد نیاز برای مهاجرت کاری مهندس مکانیک در هلند:

افرادی که از شهروند های اتحادیه اروپا( بعلاوه سوئیس، ایسلند، لیختن اشتاین و نروژ) می باشند، جهت کار و زندگی در نروژ نیازی به اخذ مجوز نخواهند داشت و این امکان را دارند تا آزادانه در سراسر اروپا به کار مشغول شوند. اما این موضوع برای شهروندان خارج از اتحادیه اروپا به این شکل نمی باشد و افرادی که تابعیت کشور های به جز کشور های اتحادیه اروپا را دارند، برای این که بتوانند به عنوان یک نیروی ماهر وارد بازار کار مهندس مکانیک در هلند بشوند باید برای اخذ ویزای کاری هلند اقدام نمایند و پس از اخذ ویزا برای مهاجرت به هلند اقدام نمایند. افرادی که می خواهند تحت عنوان نیروی کار مهندس مکانیک به هلند مهاجرت نمایند باید داری شرایطی باشند تا بتوانند به هلند مهاجرت نمایند. از مهم ترین شرایط برای مهاجرت به هلند داشتن مدرک دانشگاهی معتبر در رشته مهندسی مکانیک می باشد، همچنین داشتن سابقه کار در زمینه مهندسی مکانیک از دیگر شرایطی می باشد که برای متقاعد کردن کارفرمایان در هلند نیاز است، همچنین بلد بودن زبان هلندی برای برقرار کردن ارتباط با کارفرمایان و اخذ ویزا از الزامات می باشد. مهندسین مکانیک با داشتن این شرایط در صورتی که بتوانند از سمت یک کارفرمای معتبر در هلند دعوت نامه کاری دریافت نمایند این امکان را دارند تا با ارائه دعوت نامه کاری جهت اخذ ویزای هلند اقدام نمایند.

عناوین شغلی و شرح وظایف شغلی مهندسان در هلند:

مهندسین مکانیکی که تمایل به کار در هلند و مهاجرت به هلند را دارند باید به صورت دقیق مسائل مختلفی که ممکن است در پروسه ورود به بازار کار مهندس مکانیک در هلند تاثیر داشته باشند را مورد بررسی قرار دهند. یکی از مهم ترین مسائل شرح وظایف مهندسین مکانیک در هلند می باشد. اطلاع از شرح وظایف در بازار کار مهندس مکانیک در هلند این امکان را به مهندسان می دهد تا متوجه شوند که نسبت به تخصص خود در کدام قسمت می توانند به با شرایط بهتری به کار مشغول شوند. مهندسی مکانیک احتمالاً گسترده ترین رشته مهندسی می باشد، زیرا به طراحی، تجزیه و تحلیل، ساخت و نگه داری سیستم های مکانیکی مربوط می شود. این بدان معنا است که یک مهندس مکانیک می تواند در زمینه های مختلف مانند: صنعت خودرو، هوافضا، بیوتکنولوژی، تبدیل انرژی، رایانه و الکترونیک، سیستم های ریز الکترومکانیکی، کنترل محیط، اتوماسیون و ساخت به فعالیت بپردازند. گستردگی این رشته تضمین می کند که در بسیاری از صنایع فرصت های شغلی زیادی وجود دارد. یک مهندس مکانیک برای کار در هلند نیاز به داشتن مجموعه خاصی از مهارت ها و دانش، به ویژه توانایی مهندسی محصولاتی دارد تا بتواند در محیط های که در آن ها به فعالیت مشغول است بهره ببرد.

میزان درآمد مهندس مکانیک در هلند

دلایل زیادی برای مهاجرت به هلند و کار در هلند و ورود به بازار کار مهندس مکانیک در هلند وجود دارد. فرهنگ آرام، شهر های پر سر و صدا و وجود نیرو های کاری بین المللی تنها چند مورد از نکات مثبت برای مهاجرت به هلند می باشد. اما متقاضیان نباید تنها به بررسی شرایط عمومی بسنده کنند و در صورتی که می خواهند به بازار کار مهندس مکانیک در هلند وارد شوند باید جوانب مختلف مانند شرح وظاایف، نرخ بیکاری، میزان حقوق و .. را بررسی نمایند. بررسی میزان حقوق یکی از اصلی ترین عوامل است که به صورت مستقیم در مهاجرت افراد تاثیر دارد. با بررسی میزان درآمد می توان متوجه شد که آیا با درآمد یک مهندس مکانیک می توان از پس هزینه های زندگی در هلند برآمد و همچنین می توان متوجه شد که چه عواملی در افزایش حقوق مهندسین مکانیک به صورت مستقیم تاثیر دارد. در این قسمت ما برای شما عزیزان به بررسی میزان حقوق و درآمد مهندسان مکانیک خواهیم پرداخت و عواملی که در افزایش حقوق مهندسین مکانیک تاثیر گذار است را بررسی می کنیم.

افرادی که تحت عنوان یک مهندس مکانیک در هلند کار می کنند به صورت میانگین برای هر سال کار حقوقی معادل با 55000 یورو دریافت می نمایند. محدوده حقوق مهندسین مکانیک در هلند در بالاترین حالت ممکن برای هر سال کار 84200 یورو می باشد و در پایین ترین حالت درآمد یک مهندس مکانیک برای یک سال کار 28600 یورو می باشد. قابل ذکر است که میزان حقوق مهندسین مکانیک در هلند به عوامل مختلف بستگی دارد، عوامل مختلفی مانند میزان تجربه کاری یک مهندس، سطح تحصیلات، شهر محل کار از مهم ترین عوامل در تعیین حقوق و افزایش حقوق می باشد.

در جدول زیر مقدار درآمدی که مهندسان مکانیک به صورت میانگین در شهر های مختلف هلند دارند را قرار داده ایم:

شهر میزان درآمد
آلمر 51،600 یورو
آمستردام 60،600 یورو
بردا 52200 یورو
آیندهوون 56،400 یورو
گرونینگن 54،500 یورو
نایمخن 49،800 یورو
روتردام 58،000 یورو
تیلبورگ 54،000 یورو
اوترخت 58،900 یورو

نموداری که در قسمت زیر مشاهده می نمایید، تاثیرات میزان تجربه بر حقوق مهندسین مکانیک در هلند برای هر سال کار را نشان می دهد:

اخذ ویزای کار هلند برای مهندسین مکانیک:

همان گونه که گفتیم شهروندان کشور های خارج از اتحادیه اروپا که تمایل دارند به کشور هلند مهاجرت نمایند، باید برای ویزای کاری هلند اقدام نمایند. گفته شد که متقاضیان به کار در هلند باید قبل از اقدام مسائل مختلف را مورد بررسی قرار دهند، مسائل مختلفی مانند شرح وظایف مهندسین مکانیک در هلند، میزان درآمد مهندسین مکانیک در هلند، نرخ بیکاری از مهم ترین مواردی هستند که یک مهندس مکانیک قبل از مهاجرت به هلند باید مورد ارزیابی قرار دهد و پس از بررسی برای ویزای کاری هلند اقدام نمایند. این مقاله توسط مشاورین موسسه حقوقی ملک پور نگارش و تهیه شده است و هر نوع کپی برداری و استفاده خلاف مقررات می باشد. مهندسین مکانیک برای مهاجرت به هلند باید از سمت یک کارفرما در کشور هلند موفق به دریافت دعوت نامه شوند تا بتوانند جهت اخذ ویزا اقدام نمایند. متقاضیان باید به این نکته توجه داشته باشند در صورتی که رشته آن ها جز مشاغل مورد نیاز هلند باشد از شرایط بهتری برای اخذ ویزا برخوردار هستند. مهندسین مکانیک با در اختیار داشتن دعوت نامه کاری همراه با مدارک برای اخذ ویزای کاری هلند باید به سفارت هلند در کشور خود مراجعه نمایند. در این قسمت مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری هلند را برای شما قرار دادهایم:

 • ارائه مدارک شناسایی معتبر همراه با ترجمه رسمی و مهر وزارت امور خارجه
 • ارائه گذر نامه و کپی آن
 • ارائه عکس گذرنامه
 • تکمیل فرم درخواست ویزا و امضای آن
 • ارائه دعوت نامه معتبر ارسال شده از سمت کارفرما در هلند
 • پرداخت هزینه های ویزا
 • ارائه نامه سلامت پزشکی
 • ارائه مدارک تحصیلی همراه با ریز نمرات همراه با ترجمه رسمی
 • ارائه cv و سابقه کار معتبر

پادکست توضیحات کارشناس ارشد موسسه ملک پور در خصوص مهندس مکانیک و مهندس پتروشیمی در اروپا

اخذ اقامت هلند از طریق کار مهندس مکانیک:

همان طور که گفتیم مهندسین مکانیکی که تمایل  دارند تا به بازار کار مهندس مکانیک در هلند وارد شوند، پس از انجام تحقیق و بررسی موارد مختلف و اتخاذ تصمیم برای مهاجرت به هلند به عنوان مقصد، باید به کاریابی در هلند مشغول شوند و شانس خود را از روش های گوناگون مانند مراجعه به سایت های کاریابی و یا کاریابی از طریق دوست و آشنا در هلند امتحان نمایند تا بتوانند در کشور هلند از سمت یک کارفرما دعوت نامه کاری کسب کنند. پس از دریافت دعوت نامه از سوی یک کارفرمای معتبر در هلند این امکان به وجود می آید تا برای اخذ ویزا اقدام نمایند، متقاضی با در دست داشتن مدارک شناسایی و رزومه کاری و تحصیلی همراه با دعوت نامه کاری به سفارت هلند مراجعه می نمایند و درخواست خود را مبنی بر اخذ ویزای هلند تسلیم سفارت این کشور می نمایند. در صورت موافقت با درخواست متقاضی با یک اقامت دو ساله موقت به کشور هلند وارد می شود و به کار مشغول خواهد شد. در صورتی که فرد متقاضی در کشور هلند به مدت 5 سال مشغول به کار باشد و در این 5 سال مالیات کار و بیمه خود را پرداخت نموده باشد و دچار سو پیشینه نباشد این امکان را دارد تا جهت اخذ اقامت دائم هلند اقدام کند. پس از دریافت اقامت دائم و با گذشت 6 سال از ورود این امکان برای شخص به وجود می آید که برای تابعیت هلند اقدام نماید و در صورتی که به زبان هلندی تسلط داشته باشد و همچنین در آزمون تابعیت هلند قبول شود و با فرهنگ این کشور آشنا شده باشد می تواند پاسپورت هلند را دریافت کند.

فایل صوتی توضیحات استاد ملک پور در خصوص کار در اروپا برای مهندس مکانیک

نحوه کاریابی برای مهندس مکانیک در هلند:

کشور هلند از کشور های مطرح اروپا می باشد که در سالیان اخیر جز برترین کشور های جهان بوده که با اقتصاد قوی، نرخ بیکاری پایین، سطح رفاه بالا و شرایط مناسب زندگی به یکی از کشور های مورد علاقه متقاضیان به مهاجرت تبدیل شده است. برای مهاجرت به هلند روش های گوناگونی وجود دارد، مهاجرت از روش تحصیل، کار، سرمایه گذاری از اصلی ترین روش ها می باشند. مهاجرت از روش تحصیل و سرمایه گذاری در هلند از روش های می باشند که از هزینه های بالاتری برخوردار هستند. افرادی که تمایل دارند تا کمترین هزینه را در پروسه مهاجرت پرداخت کنند می توانند در صورت داشتن شرایط از روش کار به کشور هلند مهاجرت نمایند. برای مهاجرت از روش کاری متقاضیان در صورتی می توانند به این کشور مهاجرت نمایند که از داخل کشور هلند از سمت یک موسسه معتبر و یا یک کارفرما به کار دعوت شوند و از طرف کارفرمای هلندی دعوت نامه کاری یا جاب آفر دریافت کنند. ممکن است این سوال که چگونه در هلند کارفرما پیدا کنیم ذهن شما را مشغول کند، باید بگوییم برای پیدا کردن کارفرما روش های مختلفی وجود دارد اما بهترین روش پیدا کردن کار در موسسات کاریابی می باشد، متقاضیان می توانند مدارک و رزومه کاری خود را در سایت های کاریابی هلند قرار دهند تا کارفرمایان در صورت تمایل با آن ها ارتباط برقرار نمایند و در صورتی که کارفرما قانع شود برای شخص دعوت نامه ارسال نماید. در ادامه نام تعدادی از سایت ها و موسسات کاریابی در هلند را در قالب یک جدول برای شما قرار داده ایم:

لیست سایت های کاریابی در هلند
undutchables.nl
www.adamsrecruitment.com
bluelynx.com
indeed.nl
werk.nl
jobbird.nl
ntermediair.nl
youngcapital.nl
بازار کار مهندس مکانیک در هلند و سخن پایانی

بازار کار مهندس مکانیک در هلند، میزان حقوق و درآمد مهندسین مکانیک در هلند، شرایط کاریابی در هلند، بررسی موسسات کاریابی در این کشور، شرایط مهاجرت به هلند و کار در هلند از موضوعات اصلی بودند که در موضوع بازار کار مهندس مکانیک در هلند مورد تحلیل قرار گرفت. مهندسین مکانیکی که دارای تخصص می باشند در صورتی که بتوانند از سمت یک کارفرمای هلندی نامه دعوت به کار را دریافت کنند این امکان را دارند تا برای کار به هلند مهاجرت نمایند. با توجه به کمبود نیروی ماهر در بازار کار مهندس مکانیک در هلند، این کشور یکی از بهترین انتخاب ها جهت کار مهندسین مکانیک می باشد. موسسه حقوقی ملک پور با سابقه موفق بیش از 20 سال در زمینه انواع مهاجرت و اخذ هزاران ویزا از کشور های مختلف می تواند به متقاضیان مهاجرت یاری رسانند و در این راه همراه شما باشند. جهت دریافت اطلاعات و بررسی بهترین نوع مهاجرت برای خود می توانید با برقرار کردن تماس با موسسه با مشاورین با تجربه به مشورت بپردازید.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه بازار کار مهندس مکانیک در هلند

میزان درآمد مهندسین مکانیک در هلند به صورت میانگین برای هر سال کار چه مقدار است؟

مهندسین مکانیک برای برای هر سال کار در این کشور به صورت میانگین حقوقی معادل با 55000 یورو می باشد.

بهترین روش برای پیدا کردن کار در هلند کدام روش می باشد؟

به صورت کلی به دلیل امکان پذیر نبودن اخذ ویزای جستجوی کار برای متقاضیان ایرانی مهندسین مکانیک می توانند از طریق موسسات و سایت های کاریابی به جست جوی کار بپردازند.

مهم ترین مواردی که متقاضیان برای کار در بازار کار مهندس مکانیک در هلند به آن نیاز دارند چیست؟

داشتن مدرک تحصیلی معتبر، داشتن سابقه کار مرتبط، تسلط به زبان رسمی هلند و سن مناسب از مهم ترین موارد مورد نیاز برای مهاجرت به هلند می باشد.

بالاترین میزان حقوق یک مهندس مکانیک در کدام شهر این کشور می باشد؟

بالاترین سطح حقوق در شهر آمستردام هلند با میانگین 60600 یورو برای هر سال کار در بازار کار مهندس مکانیک می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *