بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند

آنچه در این مقاله میخوانید

 • بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند
 • شرایط مورد نیاز برای مهاجرت کاری مهندس مکانیک نیوزلند
 • عناوین شغلی و شرح وظایف شغلی مهندسان مکانیک در نیوزلند
 • میزان درآمد مهندس مکانیک در نیوزلند
 • اخذ ویزای کار نیوزلند برای مهندس مکانیک
 • اخذ اقامت نیوزلند از طریق کار مهندس مکانیک
 • نحوه کاریابی برای مهندس مکانیک در نیوزلند
 • بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند و سخن پایانی
بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند

بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند و مقدمه ای بر آن

بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند، نوع ویزا و مدارک لازم برای دریافت ویزای کاری نیوزلند، بهترین شغل در نیوزلند برای مهندسان مکانیک، میزان حقوقی که مهندسان مکانیک برای هر سال کار در کشور نیوزلند دریافت می نمایند، نگاهی به لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند و چگونگی کاریابی و معرفی موسسات و سایت های کاریابی از اصلی ترین موضوعات در مقاله بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند است که مورد تحلیل قرار خواهیم داد. نحوه کاریابی در نیوزلند به چه صورت است؟ آیا در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند مهندسی مکانیک وجود دارد؟ شغل های مورد نیاز نیوزلند در زمینه مهندسی مکانیک کدام است؟ این سوالات بخشی از سوالات شما عزیزان است که در بخش پرسش و پاسخ سایت های موسسه و همچنین در سوشال مدیا های موسسه مطرح نموده اید و ما قصد داریم به اکثر آن ها در قالب این مقاله پاسخ علمی بدهیم. موسسه حقوقی ملک پور بزرگترین و معتبرترین موسسه مهاجرتی در خاورمیانه، شرایطی را برای متقاضیان مهاجرت فراهم نموده است که عزیزان متقاضی بتوانند بهترین انتخاب را برای مهاجرت خود داشته باشند و در راه مهاجرت خدماتی بی نظیر را دریافت کنند. افرادی که نیاز دارند تا اطلاعات بیشتری در خصوص بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند به دست آورند می توانند با تماس با موسسه به صورت رایگان با مشاورین مجموعه به صحبت بپردازند و علاوه بر دریافت اطلاعات مهاجرتی، بهترین نوع مهاجرت را با توجه به شرایط خود بررسی کنند.

بازار کار مهندسی مکانیک در نیوزلند

نیوزلند، کشوری زیبا با طبیعتی حیرت آور در قاره اقیانوسیه می باشد که از نزدیک ترین همسایه خود کشور استرالیا 1600 کیلومتر فاصله دارد. نیوزلند کشوری مدرن و پیشرفته می باشد، زیان رسمی این کشور انگلیسی است. پایتخت نیوزلند شهر ولینگتون است اما مهم ترین و بزرگترین شهر در نیوزلند شهر زیبای اوکلند می باشد. نیوزلند به دلیل فاصله بسیار زیاد با دیگر کشور ها به عنوان یک کشور دست نخورده شناخته شده می باشد و این انزوا باعث شده تا جنگل های بی نظیر و دست نخورده و حیوانات گوناگون در آن وجود داشته باشد که باعث شگفت انگیز بودن این کشور شده اند. نیوزلند عضوی فعال در نهاد های بین المللی می باشد. متقاضیانی که قصد دارند تا نیوزلند را به عنوان مقصد خود جهت مهاجرت کاری انتخاب نمایند باید با این کشور آشنا باشند. با توجه به قرار داشتن شغل مهندسی مکانیک در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند، می توان به این موضوع اشاره کرد که نیرو های متخصص در این رشته شانس بیشتری برای مهاجرت کاری به نیوزلند خواهند داشت. کشور نیوزلند به دلایل مختلفی مانند گسترش سریع شهر بزرگ اوکلند و نیاز به حفظ صنایع در نیوزلند به دنبال مهندسین مکانیک متخصص و ماهر در خارج از کشور می باشد تا بتوانند نیاز های اقتصاد قوی و رو به رشد خود را برآورده نماید. شغل مهندسی مکانیک از سال 2019 به بعد از مشاغلی می باشد که هر سال در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند قرار داد و احتیاج این کشور به نیروی ماهر مهندس مکانیک بسیار زیاد می باشد

نرخ بیکاری در نیوزیلند

فایل تصویری توضیحات استاد ملک پور در خصوص کار و ویزای کاری

فایل صوتی توضیحات استاد ملک پور در خصوص کار و ویزای کاری

شرایط مورد نیاز برای مهاجرت کاری مهندس مکانیک در نیوزلند:

با توجه به نیازی که کشور نیوزلند به نیروی ماهر در شغل مهندسی مکانیک دارد و به دلیل قرار داشتن شغل مهندسی مکانیک در میان لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند، باید گفت که یک فرصت و موقعیت مناسب برای نیروهای متخصص و کار بلد در رشته مهندسی مکانیک می باشد. آن ها می توانند در صورت واجد شرایط بودن برای مهاجرت به عنوان یک نیروی کاری ماهر شانس خود را امتحان نمایند. حال این سوال پیش می آید که متقاضیان ورود به بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند باید چه شرایطی را داشته باشند تا مجوز جهت مهاجرت و ورود به بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند را داشته باشند؟ مهم ترین شرط برای کار به عنوان مهندس مکانیک در نیوزلند داشتن مدرک تحصیلی حداقل لیسانس از دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر در رشته مهندسی مکانیک می باشد، داشتن تخصص و مهارت نیز از دیگر الزامات می باشد و این تخصص و مهارت بی شک با داشتن سابقه کار به دست می آید و سابقه کار در شغل مهندسی مکانیک از دیگر شروط مورد نیاز می باشد، از دیگر شرایط مورد نیاز بلد بودن زبان انگلیسی و داشتن مدرک زبان آیلتس یا تافل و یاPTE می باشد و آخرین شرط مهاجرت کاری به نیوزلند سن مناسب می باشد، جهت مهاجرت کاری به نیوزلند سن متقاضی باید کمتر از 55 سال باشد. با داشتن این شرایط مهندس مکانیک مجاز به شرکت در برنامه مهاجرت کاری نیوزلند می باشد که بر اساس امتیاز بندی می باشد. متقاضی با داشتن مدرک تحصیلی، سن مناسب، مدرک زبان و سابقه کار و دعوت نامه از سمت کارفرما در نیوزلند، باید بتواند حداقل 160 امتیاز که حداقل امتیاز قبولی می باشد را دریافت کند.

عناوین شغلی و شرح وظایف شغلی مهندسان در نیوزلند:

کشور نیوزلند کشوری پیشرفته می باشد که دارای یک اقتصاد قوی می باشد. همان گونه که گفته شد این کشور به منظور حفظ و پیشرفت اقتصاد قوی خود تمایل دارد تا نیرو های متخصص و ماهر را از دیگر کشور های جهان به خود جذب نماید. بدون شک کشور نیوزلند می تواند یک انتخاب مناسب برای تمامی افراد باشد و یک فرصت عالی برای افرادی است که شغل آن ها در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند قرار دارد و آن ها می توانند در صورت داشتن سابقه کار، و سطح زبان و سن مناسب برای مهاجرت به این کشور رویایی اقدام نمایند. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که قبل از مهاجرت به هر کشوری در ابتدا باید با شرایط کاری و زندگی در آن کشور آشنا شد و اطلاعات مناسب را به دست آورد، حتی اگر آن کشور نیوزلند باشد، با بررسی تمام جوانب و زوایا می توان به این مهم دست یافت که آیا آن کشور انتخابی درست برای ما می باشد؟ از مهم ترین مواردی که نیروی های ماهر قبل از مهاجرت به نیوزلند باید به آن ها توجه نمایند شرح وظایف مهندسین مکانیک در نیوزلند، نرخ بیکاری، بررسی لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند، بررسی بهترین شغل در نیوزلند بسته به تخصص شما، نرخ تورم و هزینه های زندگی و… است. پس از بررسی این عوامل با توجه به حرفه و مهارت و همچنین اخلاقیات خودتان شما به این نتیجه خواهید رسید که آیا نیوزلند می تواند کشوری مناسب جهت مهاجرت کاری برای شما باشد.

مهندسین مکانیکی که تمایل دارند در نیوزلند به فعالیت مشغول شوند باید به دانش و مهارت های زیر آشنایی داشته باشند:

  • داشتن اطلاعات کامل در مورد فرایند های مکانیکی
  • داشتن اطلاعات کامل در باره علوم فیزیک، علوم ترمودینامیک و الکترونیک (چگونگی تبدیل کردن انرژی به گرما برای راه اندازی
  • دانش در مورد گاز های مختلف
  • دانش مقررات ایمنی و استانداردهای کیفیت
  • مهارت های کامپیوتری، از جمله توانایی کار با نرم افزار طراحی اتوکد
  • مهارت های ارتباط از جمله گزارش نویسی

ما در این بخش شرح وظایف مهندسین مکانیک در نیوزلند را برای شما عزیزان قرار داده ایم:

 • تولید نیاز مشتری و یا مدیر
 • انجام تحقیقات از سیستم های موجود و تهیه گزارش بر اساس یافته ها
 • تحقیق در خصوص منابع انرژی، ماشین آلات و مواد
 • طراحی نقشه های ماشین آلات و یا قطعات ماشین
 • کار با برنامه CADجهت طراحی و مدل سازی
 • نظارت بر نصب، تعمیر و جایگزینی سیستم ها
 • بررسی و آزمایش سیستم های جدید
 • تعمیر و نگهداری سازه های مکانیکی و تجهیزات و هماهنگی لازم برای ساخت طرحهای جدید

میزان درآمد مهندس مکانیک در نیوزلند

یکی دیگر از مواردی که مهندسین مکانیک باید به تحقیق در خصوص آن بپردازند، میزان دست مزد و حقوق در شغل مهندسی مکانیک در نیوزلند می باشد. این بررسی می تواند تاثیر زیادی در انتخاب نیوزلند به عنوان مقصد مهاجرتی باشد. مهندسی مکانیک جز شغل های مورد نیاز نیوزلند می باشد و با توجه به سطح بالای زندگی در نیوزلند و همچنین نیاز این کشور به نیروی ماهر مهندس مکانیک این شغل از مشاغل پر درآمد در این کشور می باشد. مهندسین مکانیک باید به این نکته توجه نمایند که میزان حقوق در نیوزلند رابطه مستقیم با سطح تحصیلات، تجربه کاری و شهر محل کار و عوامل مختلف دیگر دارد و به همین دلایل میزان حقوق در نیوزلند متغیر می باشد. حقوق مهندسین مکانیک در نیوزلند را مورد بررسی قرار داده ایم:

  • مهندسین مکانیک برای یک سال فعالیت در بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند به صورت میانگین و متوسط 93400 دلار استرالیا درآمد کسب می کنند، مهندسان مکانیک در نیوزلند حداقل حقوقی که برای یک سال کار دریافت می نمایند 48600 دلار استرالیا می باشد و در بیشترین حالت 143000 دلار استرالیا دریافت می کنند.

در جدول زیر میزان حقوق مهندسان مکانیک در شهر های مختلف نیوزلند را قرار داده ایم:

شهر میزان درآمد
اوکلند  دلار نیوزلند 101،000 
کریستچرچ  دلار نیوزلند 94،300 
همیلتون  دلار نیوزلند 89،800 
روتوروا  دلار نیوزلند 79،500 
ولینگتون  دلار نیوزلند 88،500 

در نمودار پایین تفاوت حقوق مهندسین مکانیک با مدرک لیسانس و فوق لیسانس را برای شما قرار داده ایم:

تاثیرات تجربه کاری بر درآمد مهندسین مکانیک در نیوزیلند

اخذ ویزای کار نیوزلند برای مهندسین مکانیک:

در موضوعات بالا به این موضوع پرداخته شد که رشته مهندسی مکانیک از مشاغل اصلی در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند می باشد، همچنین محدوده حقوق مهندسان مکانیک در نیوزلند و شرایطی که مهندسین مکانیک برای ورود به نیوزلند  نیاز دارند را مورد بررسی قرار دادیم. افرادی که تمایل دارند تا در نیوزلند به عنوان یک نیروی کاری ماهر در شغل مهندسی مکانیک به کار بپردازند، در صورت داشتن شرایط اصلی و دریافت دعوت نامه از سوی یک کارفرما در نیوزلند می توانند جهت اخذ ویزای کاری نیوزلند اقدام نمایند. کشور نیوزلند طیف وسیعی از ویزا های کاری را ارائه می دهد که اکثر آن ها ویزا های موقت می باشند و بعضی از آن ها می توانند به اقامت دائم تبدیل شوند. مهندسان مکانیک به دلیل وجود این رشته در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند، برای مهاجرت و اخذ اقامت نیوزلند باید برای ویزای کار Essential Skills که برای نیروی های کاری ماهر و متخصص می باشد اقدام نمایند. متقاضیان با دریافت پیشنهاد کاری از سمت کارفرما می توانند برای این ویزا اقدام کنند. در این نوع ویزا متقاضی باید حداقل امتیاز برای قبولی را به دست آورند، حداقل امتیاز قبولی در این ویزا 160 می باشد که بر اساس سن، مدرک زبان، مدرک تحصیلی و سابقه کار و همچنین پیشنهاد کاری می باشد. در این قسمت مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کاری نیوزلند را برای شما قرار داده ایم:

 • گذرنامه
 • اصل و کپی مدارک هویتی همراه با ترجمه آن ها
 • گواهی سلامت
 • ارائه رزومه تحصیلی و ریز نمرات همراه با ترجمه
 • ارائه نامه عدم سوء پیشینه
 • ارائه پیشنهاد کاری از سمت کارفرما
 • پرداخت هزینه ویزا
 • ارائه انگیزه نامه
 • عکس(2قطعه)

اخذ اقامت نیوزلند از طریق کار مهندس مکانیک:

متقاضیانی که موفق به اخذ ویزای کاری نیوزلند می شوند و به این کشور مهاجرت می نمایند این شانس را دارند تا برای اخذ اقامت دائم و تابعیت نیوزلند اقدام نمایند. گفته شد که از الزامات ورود به بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند، دریافت پیشنهاد کاری از سمت کارفرمایان در نیوزلند می باشد. البته این نکته قابل ذکر است که تنها در صورتی کارفرمایان می توانند برای نیرو های ماهر خارج از نیوزلند درخواست دهند که شغل آن ها در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند قرار داشته باشد و در صورتی که حرفه آن ها در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند قرار نداشته باشد، باید اثبات نمایند که در نیوزلند نیروی ماهر مورد نیاز آن ها وجود ندارد و باید برای متقاضیان خارجی دعوت نامه ارسال نمایند. مهندسین مکانیک پس از کسب امتیاز لازم و اخذ ویزا این امکان را دارند تا با کار و زندگی به مدت 5 سال در نیوزلند و رعایت کردن قوانین این کشور و پرداخت مالیات در نیوزلند و همچنین تسلط به زبان انگلیسی می توانند درخواست خود را برای اقامت دائم ارائه نمایند، مقاله بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند و دیگر مقاله های موجود در سایت های موسسه حقوقی ملک پورتوسط تیم مشاوره و تیم آی تی موسسه حقوقی ملک پور آماده شده است و هر گونه استفاده و کپی از آن ها شرعاً حرام است و خلاف مقررات می باشد.

.

پادکست توضیحات استاد ملک پور در خصوص کار در اروپا برای مهندسین مکانیک 

نحوه کاریابی برای مهندس مکانیک در نیوزلند:

تا این بخش از مقاله بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند، موضوعات و عناوین مختلفی را بررسی کردیم، عللی چون چگونگی اخذ ویزا، بررسی نرخ بیکاری نیوزلند، حقوق و درآمدی که در نیوزلند به مهندسین مکانیک تعلق می گیرد و لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند مورد بررسی قرار گرفته شد. افرادی که تمایل به مهاجرت کاری و ورود به بازار کار مهندسی مکانیک در نیوزلند را دارند، همانگونه که گفته شد باید برای برای اخذ ویزا در نیوزلند از سمت کار فرما به کار دعوت شوند، ممکن است این سوال برای شما عزیزان پیش آید که چگونه می توان هنگامی که در کشور خود هستیم از سمت کارفرما در نیوزلند به کار دعوت شویم؟ روش های مختلفی وجود دارد که مهندسین مکانیک و نیرو های کاری ماهر می توانند از طریق آن ها در نیوزلند به جست و جوی کار بپردازند، روش های مانند مهاجرت به نیوزلند از طریق برنامه های تحصیلی و سرمایه گذاری که به متقاضی این امکان را می دهد تا پس از ورود به نیوزلند به دنبال کار مورد نیاز باشند و پس از اخذ پیشنهاد کاری و ورود به بازار کار اقامت خود را به اقامت کاری تغییر دهند. البته مهاجرت از طریق تحصیل و سرمایه گذاری روش های مقرون به صرفه ای نمی باشند اما از روش های پیدا کردن کار می باشند. از دیگر روش های کاریابی در نیوزلند می توان به پیدا کردن کار از طریق موسسات و سایت های کاریابی در نیوزلند اشاره کرد. مهندسین مکانیک با ثبت نام در این سایت ها و قرار دادن مدارک و رزومه خود این شانس را دارند تا از سمت کارفرما در نیوزلند به کار دعوت شوند. در قسمت زیر نام تعدادی از موسسه ها و سایت های کاریابی در کشور نیوزلند را قرار داده ایم:

سایت ها و موسسات کاریابی در نیوزلند
Indeed
Google for Jobs
Seek
Jobfeed
Jora
Student Job Search
MyJobSpace.co.nz
Job Monster
بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند و سخن پایانی

بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند، بررسی لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند، فرصت های شغلی و میزان حقوق مهندسان مکانیک در نیوزلند، بهترین شغل در نیوزلند برای مهندسان مکانیک، شرایط و مدارک جهت ورود به بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند و دیگر موارد مربوط به بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند را مورد بحث قرار دادیم. نیوزلند کشوری مدرن در قاره اقیانوسیه می باشد. رشته مهندسی مکانیک از شغل های مورد نیاز نیوزلند به شمار می رود که این فرصت را به آن دسته از مهندسان مکانیک می دهد تا شانس خود را برای مهاجرت به این کشور امتحان نمایند. موسسه حقوقی ملک پور بزرگترین و معتبرترین موسسه مهاجرتی در خاورمیانه، شرایطی را برای متقاضیان مهاجرت فراهم نموده است که عزیزان متقاضی بتوانند بهترین انتخاب را برای مهاجرت خود داشته باشند و در راه مهاجرت خدماتی بی نظیر را دریافت کنند. افرادی که نیاز دارند تا اطلاعات بیشتری در خصوص بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند به دست آورند می توانند با تماس با موسسه به صورت رایگان با مشاورین مجموعه به صحبت بپردازند و علاوه بر دریافت اطلاعات مهاجرتی، بهترین نوع مهاجرت را با توجه به شرایط خود بررسی کنند.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند

✅حداقل امتیازی که متقاضیان برای اخذ ویزای کاری نیوزلند باید اخذ نمایند چه مقدار است؟

حداقل امتیازی که متقاضیان برای اخذ ویزای کاری نیوزلند باید کسب نمایند امتیاز 160 می باشد.

✅اصلی ترین نیاز ها جهت اخذ ویزای کاری استرالیا چه مواردی است؟

اصلی ترین موارد جهت اخذ ویزای کاری نیوزلند سن، مدرک تحصیل، سابقه کار و مدرک زبان می باشد.

✅بالا ترین میزان حقوق در بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند در کدام شهر این کشور می باشد؟

بالاترین میزان حقوق در بازار کار مهندس مکانیک در نیوزلند در شهر اوکلند با حقوق متوسط 101.000 دلار نیوزلند می باشد.

✅تفاوت حقوق مهندس مکانیک در نیوزلند با مدرک لیسانس و فوق لیسانس چه مقدار است؟

مهندسین مکانیک با مدرک فوق لیسانس 39 درصد بالاتر از مهندسین مکانیک با مدرک لیسانس حقوق دریافت می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *