بازار کار برنامه نویسی در فرانسه

آنچه در این مقاله میخوانید

 • شرایط عمومی بازار کار برنامه نویسی در فرانسه
 • بررسی بازار کار برنامه نویسی در فرانسه
 • شرایط مورد نیاز برای مهاجرت کاری برنامه نویس به فرانسه
 • عناوین شغلی و شرح وظایف شغلی برنامه نویسی در فرانسه
 • میزان درآمد برنامه نویس در فرانسه
 • اخذ ویزای کار فرانسه برای برنامه نویسان
 • اخذ اقامت فرانسه از طریق ویزای کاری برای برنامه نویس
 • نحوه کاریابی برای برنامه نویس در فرانسه
 • بازار کار برنامه نویسی در فرانسه و سخن پایانی
بازار کار برنامه نویسی در فرانسه ویزای کار برنامه نویس

بازار کار برنامه نویسی در فرانسه و مقدمه ای بر آن

بازار کار برنامه نویسی در فرانسه ، درآمد برنامه نویس در فرانسه و بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت را در این مقاله مورد بررسی علمی قرار می دهیم. شرایط دریافت ویزای کار برنامه نویس برای ایرانیان چیست؟ متوسط درآمد برنامه نویس در فرانسه به چه میزان می باشد؟ بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به فرانسه چه مزایا و ویژگی هایی دارد؟ شرایط بازار کار برنامه نویسی در فرانسه چگونه است؟ در ادامه این مقاله به بررسی این سوالات و نکات در زمینه بازار کار برنامه نویسی در فرانسه می پردازیم. فرانسه کشوری بزرگ و پر جمعیت در غرب اروپا است که اقتصاد این کشور بر پایه گردشگری و صنعت می باشد. به دلیل رونق گردشگری در این کشور، موقعیت های کاری زیادی از جمله در حوزه فناوری اطلاعات برای راحتی گردشگران وجود دارد. به همین دلیل مهاجران زیادی برای کار در زمینه برنامه نویسی به کشور فرانسه سفر می کنند. شما همراهان می توانید با ایجاد تماس تلفنی، مشاوره رایگان در زمینه بازار کار برنامه نویسی در فرانسه از مشاورین موسسه حقوقی ملک پور دریافت نمایید. همچنین با بررسی سایر مقالات در وب سایت های رسمی این موسسه، از جدید ترین روش ها برای مهاجرت به کشور های سطح اول دنیا مطلع شوید.

شرایط عمومی بازار کار برنامه نویسی در فرانسه:

فرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه کشوری در غرب قاره اروپا و یکی از کشور هایی است که هم با دریای مدیترانه و هم اقیانوس اطلس ارتباط دارد. مساحت کشور فرانسه 640,679 کیلومتر مربع و بزرگ ترین کشور در غرب اروپا و اتحادیه اروپا و همچنین سومین کشور بزرگ در کل قاره اروپا به حساب می آید. این کشور با بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا، موناکو، اسپانیا و آندورا مرز مشترک دارد. جمعیت فرانسه بیش از 65.2 میلیون نفر است که دومین کشور پر جمعیت اروپا پس از آلمان است. پایتخت این کشور شهر پاریس و واحد پول آن یورو می باشد. در زمینه هایی چون فرهنگ، صنعت و فناوری، اقتصاد و سیاست و هنر یکی از کشور های مهم و تاثیر گذار در جهان است. اقتصاد کشور فرانسه توسعه و پنجمین اقتصاد بزرگ دنیا و همچنین از نظر برابری قدرت خرید رتبه  هفتم را دارد. اقتصاد در فرانسه بر اساس کشاورزی، صنعت و گردشگری می باشد. به طوری که هر ساله این کشور میزبان بیش از 83 میلیون گردشگر می باشد. صنایع فرانسه و معادن این کشور یکی از با اهمیت ترین راه های درآمد و اقتصاد این کشور به حساب می آید. به دلیل وجود گردشگری و صنعت، فناوری اطلاعات و برنامه نویسی در این کشور پیشرفت چشم گیری داشته است. در فرانسه مانند سایر کشور دنیا با تلفیق فناوری اطلاعات و سایر صنایع دیگر بازار کار مناسبی برای برنامه نویسان و همچنین راحتی کار برای کاربران ایجاد شده است. در ادامه به بررسی بهترین زبان برنامه نویسی در فرانسه و درآمد برنامه نویس در فرانسه خواهیم پرداخت.

واحد پول فرانسه پایتخت فرانسه جمعیت و مساحت فرانسه

فایل تصویری توضیحات استاد ملک پور در خصوص ویزای کار در اروپا

فایل صوتی این ویدئو

خواندن مقالات زیر نیز میتواند برای شما مفید باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد کشور فرانسه

بررسی بازار کار برنامه نویسی در فرانسه:

توسعه نرم افزار و برنامه نویسی به عنوان یکی از صنایع مهم در سطح جهان و همچنین فرانسه به شمار می رود. به دلیل وجود صنایع دیگر در کشور فرانسه، برنامه نویسی جایگاه مطلوبی را در این کشور دارد و هر ساله تقاضا برای برنامه نویسی در این کشور‌ وجود دارد. به دلیل وجود شرکت های عظیم همچون ایر باس، رنو، پژو و غیره در این کشور بازار کار فرانسه در سطح مناسبی قرار دارد و برنامه نویسان از سراسر دنیا برای کار در این شرکت ها با داشتن سابقه کار مناسب می توانند به فرانسه سفر کنند. طبق بررسی ها به عمل آمده بهترین و محبوب ترین شهر برای برنامه نویسان در فرانسه شهر پاریس می باشد. شهر های دیگری همچون لیون و تولوس به عنوان دیگر شهر های محبوب برای برنامه نویسان به شمار می روند. گستردگی مشاغل برنامه نویسی در این شهر ها بسیار بیشتر از سایر نقاط فرانسه بوده و افراد با داشتن تخصص لازم درآمد بالایی در این شهر ها دارند.

شرایط مورد نیاز برای مهاجرت کاری برنامه نویس به فرانسه:

به دلیل وجود مشاغل متنوعی در فرانسه شرایط متعددی برای برنامه نویسان خارجی که قصد کار در این کشور را دارند وجود دارد. اولین شرط برای کار به عنوان برنامه نویس داشتن تخصص در زمینه برنامه نویسی و داشتن سابقه کار در زمینه بهترین زبان برنامه نویسی در فرانسه می باشد. بهترین زبان برنامه نویسی در فرانسه زبان جاوا اسکریپت می باشد. تعدا مشاغلی که در فرانسه به نیروی متخصص در این زمینه احتیاج دارند بسیار بالا می باشد و به همین دلیل این زبان به عنوان محبوب ترین و همچنین پر درآمد ترین زبان در فرانسه به حساب می آید. زبان های دیگری همچون جاوا و پایتون در این کشور دارای محبوبیت می باشد که در رده های بعدی بهترین زبان برنامه نویسی در فرانسه قرار دارند. شرط بعدی برای کار و زندگی در فرانسه به عنوان برنامه نویس آشنایی با زبان های انگلیسی و فرانسوی است. شرکت های بین المللی موجود در فرانسه از متقاضیان کار می خواهند که به زبان انگلیسی تسلط داشته باشند تا بتوانند با سایر توسعه دهندگان ارتباط برقرار کند. از با اهمیت ترین موارد برای مهاجرت برنامه نویسان به فرانسه می توان به داشتن سابقه کار اشاره کرد. به دلیل جمعیت بالای کشور فرانسه و همچنین متخصص های فراوان، متقاضیان خارجی برای داشتن صلاحیت کار باید سابقه مرتبط داشته باشند. در زیر نام چند مورد از زبان های برنامه نویسی محبوب به شرح زیر می باشد:

محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در فرانسه
Java Python
PHP #C
Android Jquery

عناوین شغلی و شرح وظایف شغلی برنامه نویسی در فرانسه:

با توجه به وجود شرکت های بزرگ متنوع و گستردگی کار برنامه نویسی، وظایف گوناگونی برای برنامه نویسان در کشور فرانسه بر اساس و موقعیت شغلی افراد وجود دارد. از این رو برخی از وظایف عمومی برنامه نویسان به شرح زیر می باشد:

 • نوشتن کد جهت ساخت برنامه
 • به روز رسانی و توسعه برنامه های موجود
 • آزمایش برنامه ها برای پیدا کردن خطا و رفع اشکال در برنامه ها
 • ساخت و آزمایش کد ها در محیط توسعه نرم افزار
 • استفاده از کتابخانه های برنامه نویسی به صورت مستقل برای راحتی در نوشتن برنامه

مشاغل متنوعی در زمینه برنامه نویسی و مهندسی کامپیوتر در کشور هلند وجود دارد. بیشتر کار موجود در این کشور در زمینه ساخت برنامه های کاربردی می باشد. بازار کار برنامه نویسی در هلند برای آن دسته از افرادی که دارای سابقه کار و دانش بسیار وسعی می باشند مناسب است. چند نمونه از مشاغل موجود در زمینه برنامه نویسی را مشاهده می نمایید:

مشاغل موجود در زمینه برنامه نویسی در فرانسه
مهندس نرم افزار توسعه دهنده نرم افزار
برنامه نویس اپلیکیشن برنامه نویس بازی های کامپیوتری
برنامه نویس اندروید توسعه دهنده وب
طراح وب تحلیلگر امنیت
مدیر پایگاه داده برنامه نویس سیستم

میزان درآمد برنامه نویس در فرانسه:

برای برنامه نویسانی که قصد مهاجرت و زندگی در فرانسه را دارند، درآمد برنامه نویس در فرانسه اهمیت بالایی دارد. میزان درآمد رابطه مستقیمی با سطح رفاه در این کشور دارد، از این رو با بررسی سطح درآمد برنامه نویس در فرانسه و همچنین بررسی میزان هزینه ها می توان سطح رفاه افراد را در این کشور بررسی نمود. کم ترین میزان درآمد برنامه نویس در فرانسه در حدود 40 هزار یورو در سال می باشد. از سوی دیگر بیشترین درآمد برنامه نویس به طور سالیانه 62.7 هزار یورو در سال می باشد. متوسط درآمد برنامه نویس در فرانسه سالیانه 46.3 هزار یورو می باشد که بیش از نیمی از برنامه نویسان در این کشور با توجه به میزان تخصص بیشتر از این مقدار درآمد دارند. سابقه کار یکی از تاثیر گذار ترین موارد در تعیین میزان درآمد برنامه نویسان است. و هرچه میزان سابقه کار برنامه نویسان بیشتر باشد، میزان درآمد آن ها بیشتر است. از این رو نمودار زیر نشان دهنده میزان درآمد برنامه نویسان بر اساس سابقه کار است:

درآمد برنامه نویس در فرانسه ویزای کار برنامه نویس

اخذ ویزای کار فرانسه برای برنامه نویسان:

برنامه نویسان برای داشتن اجازه کار در فرانسه باید ویزای کار برنامه نویسی را دریافت نمایند. بدین منظور افراد باید پیشنهاد کاری از سوی یکی از شرکت ها یا کارفرمایان داخل فرانسه دریافت نمایند. ویزای کار برنامه نویسی یا Salarie detache ICT نام دارد برای افرادی که بیشتر از یک سال قرار داد کار دارند مورد استفاده قرار می گیرد. مدت اعتبار ویزای کار برنامه نویسی 3 سال می باشد و مدت اعتبار آن از تاریخ ورود متقاضی به فرانسه آغاز می گردد. در دو ماه پس از ورود به فرانسه، متقاضی باید برای درخواست اقامت چند ساله به اداره پلیس محلی درخواست ارائه کند. متقاضی برای درخواست ویزای کار برنامه نویسی باید مدارک مربوط به این ویزا را به سفارت فرانسه در کشور مقصد ارائه نماید. مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای کار برنامه نویسی به شرح زیر می باشد:

 • قرار داد کار امضا شده با کارفرما
 • مدارک مربوط به تخصص متقاضی
 • تکمیل فرم درخواست ویزا
 • گواهی سو سابقه کیفری
 • پاسپورت معتبر
 • گواهی تمکن مالی
 • گواهی محل اقامت در کشور فرانسه
 • یک قطعه عکس پاسپورتی

اخذ اقامت فرانسه از طریق ویزای کاری برای برنامه نویس:

اقامت فرانسه از طریق دریافت پیشنهاد کاری 1 ساله می باشد و افراد می توانند تا پایان مدت اعتبار ویزای کار خود این اقامت را تمدید نمایند. یکی از مزایای دریافت ویزای کار برنامه نویسی، دریافت تابعیت و اقامت دائم در کشور فرانسه می باشد. دارندگان پاسپورت فرانسه می توانند به کشور های اتحادیه اروپا بدون نیاز به ویزا سفر کنند. تفاوت داشتن اقامت دائم و تابعیت کشور فرانسه در این است که افراد با داشتن تابعیت اقامت مادام العمر دارند اما با داشت اقامت دائم افراد باید آن را پس از پایان اعتبار تمدید کنند. برای دریافت تابعیت فرانسه افراد باید به مدت 5 سال در این کشور اقامت موقت داشته باشند. از این رو تسلط بر زبان فرانسوی و همچنین نداشتن هیچگونه سابقه کیفری در مدت اقامت از شرایط مورد نیاز برای دریافت تابعیت فرانسه می باشد.

نحوه کاریابی برای برنامه نویس در فرانسه:

برنامه نویسان برای دریافت ویزای کار در این زمینه می توانند از روش های گوناگونی پیشنهاد کار مورد نیاز خود را دریافت نمایند. از طریق موسسات کاریابی و با دریافت ویزای توریستی فرانسه برنامه نویسان می توانند به صورت حضوری شغل مورد نظر خود را در این کشور پیدا نمایند. از طرف دیگر وب سایت های کاریابی در داخل و خارج از فرانسه می توانند برای افراد در کشور مبدا خود شغل مورد نظر را پیدا نمایند. لذا، برخی از وب سایت های کاریابی به صورت آگهی موقعیت های کاری موجود در کشور فرانسه را قرار داده اند و متقاضی می تواند به صورت مستقیم با کارفرما ارتباط بر قرار کند. از طرف دیگر برخی از این وب سایت ها پس از دریافت وجه و به صورت خودکار شغل مورد نیاز برای متقاضی را پیدا می کنند. این وب سایت ها با برقراری تماس با کارفرمایان موقعیت های شغلی خالی را برای متقاضیان خود رزرو می نمایند. چند نمونه از وب سایت های کاریابی در فرانسه به شرح زیر می باشند:

وب سایت های کاریابی در  فرانسه
Indeed
Cadreo
CAO emplois.com
Viadeo
Apec
BDM/job
Careerbuilder
Regions job
بازار کار برنامه نویسی در فرانسه و سخن پایانی:

بازار کار برنامه نویسی در فرانسه ، درآمد برنامه نویس در فرانسه، بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت و ویزای کار برنامه نویس را مورد بررسی قرار دادیم. فرانسه کشوری بزرگ و پر جمعیت و همچنین توسعه یافته از لحاظ اقتصاد می باشد. اقتصاد این کشور بر پایه صنعت و گردشگری می باشد و به همین دلیل فناوری اطلاعات پیشرفت چشم گیری در این کشور دارد. وجود شرکت های بزرگ در کشور فرانسه باعث گستردگی بازار در زمینه برنامه نویسی گشته است و درآمد در زمینه برنامه نویسی در این کشور مناسب می باشد. شما همراهان گرامی می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه بازار کار برنامه نویسی در فرانسه با مشاورین خبره موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید. همچنین با مطالعه سایر نوشتار ها در وب سایت های این موسسه، از جدید ترین روش ها برای مهاجرت به کشور های سطح اول دنیا مطلع شوید. در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص بازار کار برنامه نویسی در فرانسه با مطرح کردن آن در قسمت دیدگاه ها، در کم ترین زمان ممکن پاسخ خود را از کارشناسان ما دریافت کنید. شما می توانید با ثبت امتیاز پنج ستاره، رضایت خود را از این نوشتار نشان دهید.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه بازار کار برنامه نویسی در فرانسه

✅شرایط دریافت ویزای کار برنامه نویس برای ایرانیان چیست؟

برنامه نویسان برای دریافت ویزای کار در مرحله اول باید پیشنهاد کار در این کشور را به دست بیاورند.

✅متوسط درآمد برنامه نویس در فرانسه به چه میزان می باشد؟

متوسط درآمد برنامه نویس در فرانسه سالیانه 46.3 هزار یورو است.

✅زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به فرانسه چه ویژگی هایی دارد؟

گستردگی مشاغل و همچنین میزان درآمد با داشتن تخصص در این نوع زبان بالا می باشد.

✅شرایط بازار کار برنامه نویسی در فرانسه چگونه است؟

به دلیل وجود شرکت های بزرگ در زمینه های مختلف، بازار کار برنامه نویسی در فرانسه گسترده می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *