بلوکارت قبرس

آنچه در این مقاله می خوانید

 • بلوکارت قبرس و شرایط عمومی آن
 • بلوکارت قبرس و روش های اخذ آن
 • بلوکارت قبرس و مدارک مورد نیاز
 • بلوکارت قبرس و هزینه های زندگی در قبرس
 • بلوکارت قبرس و مزایای اخذ آن
 • بلوکارت قبرس و سخن پایانی
بلوکارت قبرس مهاجرت به قبرس

بلوکارت قبرس Blue Card و مقدمه ای بر آن

بلوکارت قبرس ، مهاجرت به قبرس و درآمد در قبرس را در این نوشتار به صورت جامع و کامل مورد بررسی علمی قرار خواهیم داد. حداقل میزان درآمد در قبرس برای دریافت بلوکارت چقدر است؟ مهاجرت به قبرس با داشتن بلوکارت دارای چه مزایای می باشد؟ روش های دریافت بلوکارت قبرس چیست؟ دریافت پیشنهاد کاری در قبرس برای دریافت بلوکارت چه معایبی دارد؟ در ادامه این مقاله به بررسی این سوالات و نکات مهم در خصوص بلوکارت قبرس می پردازیم. قبرس کشوری جزیره ای در شرق دریای مدیترانه و عضو اتحادیه اروپا می باشد. به دلیل جمعیت کم، افراد می توانند با کاریابی مناسبی، بلوکارت این کشور را به دست آورند و پس از سپری کردن مدتی در این کشور، می توانند به سایر کشور های اتحادیه اروپا سفر کنند. به همین دلیل ویزای کارت آبی قبرس به عنوان دروازه برای ورود به کشور های اروپایی محسوب می گردد. شما همراهان گرامی می توانید به منظور بهره گیری از جدید ترین روش های دریافت بلوکارت به بررسی سایر مقالات موسسه حقوقی ملک پور بپردازید. همچنین می توانید با ایجاد تماس با مشاورین این موسسه از مشاوره رایگان در خصوص بلوکارت قبرس بهرمند شوید. این نوشتار توسط تیم کارشناسی موسسه حقوقی ملک پور گردآوری شده است و هر گونه کپی برداری از آن حرام بوده و پیگرد قانونی دارد.

بلوکارت قبرس و شرایط عمومی آن:

قبرس کشوری جزیره ای در شرق دریای مدیترانه با مساحت 9,251 کیلومتر می باشد و به دو قسمت یونانی نشین و ترک نشین تبدیل شده است. جمعیت کشور قبرس بیش از 1.1 میلون نفر می باشد و زبان ترکی و همچنین زبان یونانی زبان های رایج این کشور می باشند. پایتخت کشور قبرس شهر نیکوزیا و وجه رایج در این کشور یورو است. قبرس یکی از کشور های عضو اتحادیه اروپا می باشد و به همین دلیل، افراد برای مهاجرت به قبرس می توانند از بلوکارت این کشور استفاده نمایند. این ویزا برای بر طرف کردن نیاز های این کشور به نیروی کار ماهر تعیین شده است و به همین دلیل افراد برای دریافت این ویزا باید دارای شرایطی همچون حداقل 5 سال سابقه کار، مدرک تحصیلی بیشتر از لیسانس و همچنین 1.5 برابر متوسط حقوق در قبرس را داشته باشند. افراد همچنین برای به دست آوردن بلوکارت قبرس باید پیشنهاد کاری قبرس با اعتبار بیش از 1 سال داشته باشند. به دلیل اهمیت داشتن میزان درآمد در قبرس برای دریافت بلوکارت، نمودار زیر نشان دهنده میزان متوسط درآمد در قبرس می باشد:

درآمد در قبرس نمودار رشد درآمد در قبرس

افراد با داشتن بلوکارت قبرس می توانند پس از سری کردن 18 ماه در این کشور می توانند به صورت آزادانه به کشور های اتحادیه اروپا سفر کنند. از این رو افراد می توانند از روش های متعددی به این کشور سفر کنند. از آن جایی که بلوکارت قبرس برای کارگران ماهر می باشد، به همین دلیل اولویت دریافت این ویزا بر اساس نوع کار و تخصص فرد به شکل زیر می باشد:

 • مهندسان از جمله مهندسان کامپیوتر و برق
 • کشاورزان و مهندسین گروه کشاورزی
 • گروه های پزشکی و پیراپزشکی مانند پرستاران
 • دانشمندان و اساتید دانشگاهی رشته های مختلف
 • ریاضی دان ها و گرافیست ها و همچنین متخصصین حوزه هنری

فایل تصویری استاد ملک پور در خصوص اصول کار در خارج از کشور

فایل صوتی استاد ملک پور در خصوص اصول کار در خارج از کشور

خواندن مقالات زیر نیز میتواند برای شما مفید باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد کشور قبرس

بلوکارت قبرس و روش های اخذ آن:

روش های متعددی به منظور دریافت و ارائه بلوکارت قبرس وجود دارد. دریافت این ویزا یکی از روش ها مناسب برای مهاجرت به قبرس می باشد. از آن جایی که این ویزا برای نیروی کار ماهر می باشد، افراد می توانند با داشتن پیشنهاد کاری در قبرس، بلوکارت این کشور را دریافت نمایند. به همین دلیل کاریابی یکی از عوامل دریافت بلوکارت قبرس می باشد. دریافت پیشنهاد کاری از سوی کارفرما یکی از شرط های دریافت بلوکارت می باشد و افراد باید در قرارداد با کارفرما خود باید بیش از 1.5 برابر متوسط درآمد در قبرس می باشد دریافت نمایند. همچنین این قرارداد باید بیش از 1 سال اعتبار داشته باشد. دریافت پیشنهاد کاری در قبرس و اخذ بلوکارت با این روش داری سختی های متعددی می باشد. از آن جایی که بیشتر کارفرمایان در قبرس به دنبال نیروی کار ماهر با حقوق پایین می باشند، پیدا کردن کار مناسب با شرایط درآمدی سخت بوده و همچنین این روش بسیار طولانی می باشد.

بلوکارت قبرس و مدارک مورد نیاز:

مدت اعتبار بلوکارت قبرس 2 سال می باشد و افراد می توانند پس از سپری کردن 18 ماه در این کشور به سایر کشور های اتحادیه اروپا سفر کنند. همچنین ویزای کارت آبی قبرس قابل تمدید بوده و افراد برای اینکار باید هزینه آن را پرداخت کنند. برای درخواست بلوکارت قبرس متقاضی باید مدارک مورد نیاز این درخواست را ارائه نمایند. تمامی مدارک ارائه شده باید به صورت معتبر و ترجمه شده باشد و در صورت هرگونه نقص در این مدارک موجب لغو درخواست متقاضی می گردد. مدارک لازم برای دریافت بلوکارت قبرس به شرح زیر است:

 • تکمیل فرم درخواست ویزا
 • پیشنهاد یا قرارداد کاری با کارفرما
 • پاسپورت معتبر با حداقل اعتبار 6 ماه
 • دو قطعه عکس
 • اثبات پرداخت هزینه ویزا
 • اثبات آدرس محل سکونت در قبرس
 • داشتن بیمه سلامت
 • گواهی عدم سو سابقه کیفری
 • ارائه سند ازدواج یا طلاق
 • مدارک تحصیلی یا دانشگاهی
 • اثبات میزان سابقه کار

بلوکارت قبرس و هزینه های زندگی در قبرس:

میزان هزینه زندگی در قبرس یکی از موارد با اهمیت برای متقاضیان بلوکارت قبرس می باشد. هزینه زندگی در قبرس به شهر محل زندگی، نوع و سبک زندگی و همچنین تعداد اعضای خانواده بستگی دارد و از این رو هزینه متوسط زندگی در قبرس در حدود 2 هزار یورو می باشد که این میزان می تواند با توجه به منزل محل سکونت و سبک زندگی افزایش یابد. قیمت برخی از اقلام در قبرس به شرح زیر می باشد:

نوع کالا میزان هزینه بر اساس یورو
رستوران
یک وعده غذایی برای دو نفر 60
کوکاکولا 1.40
کاپوچینو 3
وعده غذایی در مک دونالد 6
فروشگاه
1 لیتر شیر 1.50
1 کیلو برنج 1.80
12 عدد تخم مرغ 3.50
500 گرم نان 1.70
1 کیلو فیله مرغ 7.50
حمل و نقل
بلیط اتوبوس 1.50
1 لیتر بنزین 1.20
هر کیلومتر هزینه تاکسی 1.40
خدمات رفاهی
هزینه آب و برق و غیره 150
اینترنت 4,512.1240
مسکن
کرایه آپارتمان 1 خوابه داخل شهر 800
کرایه آپارتمان 3 خوابه داخل شهر 1,400
کرایه آپارتمان 1 خوابه خارج شهر 700
کرایه آپارتمان 3 خوابه خارج شهر 41,100

بلوکارت قبرس و مزایای آن:

متقاضیان با دریافت بلوکارت قبرس می توانند با کار کردن 18 ماه در شرکت به سایر کشور های اتحادیه اروپا سفر کنند. مزایای دریافت بلوکارت قبرس به شرح زیر می باشد:

 • اجازه کار در قبرس به صورت تمام وقت
 • دریافت تمام امکانات رفاهی و پزشکی مانند شهروندان قبرس
 • امکان سفر به سایر کشور های اتحادیه اروپا به صورت آزادانه و پس از سپری کردن 18 ماه
 • اجازه کار برای تمام اعضای خانواده
 • امکان تحصیل برای افراد زیر 18 سال و همچنین دانشجویان
 • بالا بودن درآمد بیشتر از متوسط در قبرس
 • سرمایه گذاری آسان در قبرس
بلوکارت قبرس و سخن پایانی:

بلوکارت قبرس ، مهاجرت به قبرس، درآمد در قبرس و پیشنهاد کاری قبرس را در این مقاله مورد بررسی کامل قرار دادیم. قبرس کشوری کوچک و جزیره ای در شرق دریای مدیترانه با جمعیت کم می باشد. این کشور عضو اتحادیه اروپا است و به همین دلیل افراد می توانند با دریافت بلوکارت به مهاجرت به قبرس بپردازند. این ویزا برای رفع نیاز نیروی کار ایجاد شده است و افراد باید بیش از 5 سال سابقه کار همراه با مدرک تحصیلی دانشگاهی همراه با درآمد 1.5 برابر بیشتر از متوسط حقوق در این کشور داشته باشند. همچنین با داشتن کارت آبی قبرس، فرد می تواند برای تمام اعضای خانواده خود ویزای همراه دریافت نماید. شما همراهان گرامی می توانید به منظور دریافت جدید ترین روش های دریافت بلوکارت، به بررسی سایر مقالات در وب سایت های موسسه حقوقی ملک پور بپردازید. همچنین می توانید با ایجاد تماس تلفنی با کارشناسان این موسسه، مشاوره رایگان در خصوص بلوکارت قبرس دریافت کنید. شما می توانید سوالات خود را در زمینه بلوکارت قبرس در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید تا کارشناسان ما در کم ترین زمان ممکن جواب آن را برای شما ارسال نمایند. با ثبت امتیاز پنج ستاره می توانید رضایت خود را از این نوشتار اعلام کنید.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه بلوکارت قبرس

✅حداقل میزان درآمد در قبرس برای دریافت بلوکارت چقدر است؟

متقاضیان بلوکارت قبرس باید 1.5 برابر بیشتر از متوسط درآمد در قبرس، درآمد داشته باشند.

مهاجرت به قبرس با داشتن بلوکارت دارای چه مزایایی می باشد؟

افراد می توانند با داشتن این ویزا به صورت تمام وقت در این کشور به کار مشغول شوند برای تمام اعضای خانواده خود، ویزای همراه دریافت نمایند.

✅روش های دریافت بلوکارت قبرس چیست؟

متقاضیان می توانند از روش های ثبت شرکت در قبرس و ارائه پیشنهاد کاری به همسر یا دریافت پیشنهاد کاری توسط کارفرما، این ویزا را دریافت نماییند.

✅دریافت پیشنهاد کاری در قبرس برای دریافت بلوکارت چه معایبی دارد؟  

در این روش، کاریابی در قبرس بسیار سخت بوده و پروسه لازم برای دریافت بلوکارت طولانی می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *