بلوکارت فنلاند

آنچه در این مقاله می خوانید

 • شرایط عمومی دریافت بلوکارت فنلاند
 • روش های اخذ بلو کارت فنلاند
 • بلوکارت فنلاند و دریافت آن از طریق کار
 • بلوکارت فنلاند و دریافت آن از طریق ثبت شرکت و استخدام همسر
 • بلوکارت فنلاند و مراحل ثبت شرکت
 • مدارک مورد نیاز اخذ بلوکارت فنلاند
 • هزینه های زندگی در فنلاند
 • بلوکارت فنلاند و مزایای اخذ آن از طریق ثبت شرکت
 • بلوکارت فنلاند و خدمات مؤسسه ملک پور اتریش
 • بلوکارت فنلاند و سخن پایانی
✅ بلوکارت فنلاند✅ شرایط بلوکارت فنلاند ✅ حداقل حقوق برای کارت آبی فنلاند

بلوکارت فنلاند و مقدمه ای بر آن

بلوکارت فنلاند، شرایط بلوکارت فنلاند و حداقل حقوق برای کارت آبی فنلاند در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت. بلوکارت فنلاند چگونه است؟ شرایط بلوکارت فنلاند برای متقاضیان چیست؟ کار در فنلاند چگونه منجر به اخذ بلوکارت می شود؟ فنلاند یکی از کشور هایی است که به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا می تواند صادر کننده ی کارت آبی اروپا باشد. متقاضیانی که به کار در فنلاند و سایر کشور های اروپایی علاقه دارند، از طریق دریافت بلوکارت فنلاند می توانند اقامت و کار خود را در اتحادیه اروپا دائمی کنند. دریافت این کارت همچنین مزایایی را برای دارندگان آن فراهم می کند که مطالعه آن ها خالی از لطف نیست. ما در مجموعه ملک پور در این مقاله به تمامی مطالب ذکر شده می پردازیم. برای دریافت مشاوره و آگاهی از روند دقیق تر دریافت بلوکارت فنلاند می توانید با کارشناسان ما در مؤسسه حقوقی ملک پور ؛ ارتباط تلفنی برقرار کرده و به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

شرایط عمومی دریافت بلو کارت فنلاند:

فنلاند در شمال اروپا واقع شده است و عضو اتحادیه اروپا می باشد. این کشور مرزهای زمینی با سوئد از غرب، روسیه از شرق و نروژ از شمال دارد و توسط خلیج بوتنیا در غرب و خلیج فنلاند در جنوب که بخشی از دریای بالتیک است تعریف شده است. زبان رسمی مردم فنلاندی است که از خانواده زبان های اورالی است. علاوه براین زبان، سوئدی دومین زبان رسمی فنلاند است و به طور عمده در برخی مناطق ساحلی این کشور و آلاند صحبت می شود. ارز رسمی این کشور یورو می باشد. فنلاند تقریباً 5.5 میلیون نفر جمعیت دارد و این کشور را به 25 امین کشور پرجمعیت اروپا تبدیل می کند. این کشور جمهوری پارلمانی است که از 19 منطقه و 310 شهرداری تشکیل شده است. به دلیل تفاوت های جغرافیایی نسبتاً گسترده کشور، آب و هوا در آن متفاوت است. کشور مذکور با مساحت 338،455 کیلومتر مربع هشتمین کشور بزرگ اروپا و کم جمعیت ترین کشور اتحادیه اروپا است. هلسینکی، پایتخت فنلاند، بزرگترین منطقه شهری با بیش از 1.5 میلیون نفر جمعیت است که یک سوم تولید ناخالص داخلی این کشور را تولید می کند. برای کار در این کشور موظف به پرداخت مالیات هستید، نرخ مالیات بر درآمد شخصی در فنلاند 56.95 درصد است. که نمودار زیر این موضوع را نشان می دهد.

نرخ مالیات بر درآمد شخصی در فنلاند

خواندن مقالات زیر نیز میتواند برای شما مفید باشد.

اطلاعات بیشتر

فایل تصویری توضیحات استاد ملک پور در خصوص ویزای کار در اروپا

فایل صوتی این ویدئو

روش های اخذ بلوکارت فنلاند:

کارت آبی برای افرادی که از خارج از اتحادیه اروپا وارد می شوند و به منظور اشتغال بسیار واجد شرایط، به دنبال اجازه اقامت هستند، در نظر گرفته شده است. از جمله اهداف این کارت، تقویت رقابت اتحادیه اروپا از طریق یک نیروی کار تحصیل کرده است. اگر می خواهید کارت آبی اتحادیه اروپا را درخواست کنید و با این برنامه درخواست اجازه اقامت دهید. شما باید یک قرارداد کاری امضا شده یا یک پیشنهاد کاری الزام آور داشته باشید و کار شما حداقل یک سال به طول بیانجامد. همچنین شما باید دارای مدرک تحصیلات عالی باشید. فنلاند پذیرش درخواست های کارت آبی اتحادیه اروپا را برای افرادی که به منظور اشتغال بسیار واجد شرایط از کشورهای ثالث وارد می شوند، آغاز کرده است. افرادی که شرایط گفته شده را دارند در صورتی که حداقل حقوق برای کارت آبی فنلاند را از طرف کارفرما دریافت کنند می توانند برای اخذ این کارت درخواست دهند. علاوه بر این افراد، کسانی که شرایط کار شرکت را داشته باشند می توانند برای بلوکارت فنلاند درخواست دهند. در ادامه به طرز جزئی تری این موارد را بررسی می کنیم.

بلو کارت فنلاند و دریافت آن از طریق کار:

اگر برای کارت آبی اتحادیه اروپا اقدام می کنید، ناخالص حقوق شما باید حداقل 4،852 یورو در ماه باشد. این آستانه حقوق ملی است که در سال 2020 در فنلاند اعمال می شود و سالانه بررسی می شود. مدرک کارشناسی ارشد، 5 سال سابقه کار و حداقل 1 سال قرارداد کار در فنلاند برای دریافت کارت آبی فنلاند پیش نیاز است. شرایط و ضوابط استخدام در این کشور مطابق با مقررات موجود و قرارداد های جمعی است و شامل مدارکی چون گذرنامه معتبر، بیمه سفر، بیمه درمانی و نداشتن سابقه کیفری است. شما حق دارید در مشاغلی کار کنید که به صلاحیت سطح بالایی نیاز دارد. قابل ذکر است که اجازه شما محدود به کارفرمای خاصی نیست. کارت آبی اتحادیه اروپا که توسط فنلاند صادر شده به شما این حق را می دهد که فقط در فنلاند کار کنید. بعد از بررسی این موارد و بررسی مدارک مورد نیاز درخواست شما برای بلوکارت فنلاند پردازش می شود و در نهایت صادر می شود.

بلوکارت فنلاند و دریافت آن از طریق ثبت شرکت و استخدام همسر:

 همانطور که در قسمت روش های اخذ کارت آبی فنلاند ذکر شد، یکی از راه های دریافت آن ثبت شرکت بوده که از طریق کار شرکت امکانپذیر است. کار شرکت فرایندی است که شما از تمکن مالی خوبی برخوردارید، توانایی پرداخت بیمه و مالیات دارید و می توانید حداقل ناخالص حقوق4،852 یورو در ماه را به کارکنان خود پرداخت کنید. متن این مقاله توسط متخصصان مؤسسه حقوقی ملک پور ؛ نوشته شده و کپی و نشر مطالب آن بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. حال این روش چگونه سبب اخذ بلوکارت می شود و برای چه کسی امکانپذیر است؟ اگر همسر شما به عنوان کارگر ماهری در فنلاند شناخته شود و شرایط کاری بیان شده در این مقاله را داشته باشد، شما می توانید او را در شرکت خود استخدام کنید و با پرداخت حداقل حقوق ذکر شده و بیمه و مالیات او، زمینه اخذ کارت آبی فنلاند را برای همسرتان فراهم کنید. علاوه بر این مورد، شما می توانید به سایر افراد خانواده خود که ماهر هستند پیشنهاد شغلی دهید.

بلوکارت فنلاند و مراحل ثبت شرکت:

راه اندازی مشاغل در فنلاند سریع و آسان است. شرکت های بین المللی به گرمی مورد استقبال قرار می گیرند و از بازده بالایی در سرمایه گذاری در فنلاند برخوردار می شوند. آن ها می توانند به مزایای شرکت های فنلاندی دسترسی پیدا کنند.

افتتاح یک شرکت حقوقی فقط چند هفته طول می کشد. برخی از شرکت ها نیاز به دریافت مجوز دارند. در صورت نیاز به مجوز، درخواست باید به زبان فنلاندی یا سوئدی به شورای ثبت اختراعات و ثبت ملی ارسال شود. برای هر تصمیم مجوز هزینه درخواست (120 یورو) پرداخت می شود. برای تأسیس یک شرکت سهامی عام باید حداقل 80 هزار یورو سرمایه داشته باشد (تا 30 ژوئن 2019 حداقل سرمایه سهام 2500 یورویی نیز از شرکت با مسئولیت محدود لازم بود، اکنون سرمایه لازم نیست) قبل از اینکه شرکت در دفتر تجارت که توسط شورای ثبت اختراعات و ثبت ملی نگهداری می شود ثبت شود، باید سهام اصلی آن به طور کامل به حساب شرکت واریز شود.4 مرحله سریع برای راه اندازی مشاغل در فنلاند وجود دارد که در لیست زیر قرار دارند.

 • نامی برای شرکت خود انتخاب کنید. برای به دست آوردن حقوق انحصاری نام، باید آن را به ثبت تجارت که توسط اداره ثبت اختراعات و ثبت فنلاند (PRH) نگهداری می شود، ارائه دهید.
 • یک حساب بانکی برای تجارت خود باز کنید. شرکت شما برای پرداخت سرمایه سهام، پردازش معاملات پرداخت و حسابداری پشتیبانی به یک حساب بانکی نیاز دارد.
 • شروع اعلان تجارت را ثبت کنید. ایجاد و ثبت مشاغل مستلزم این است که یک اعلان در اداره تجارت و ثبت های مختلف اداره مالیات ثبت شود.
 • از ابزارهای آنلاین استفاده کنید. می توانید از طریق سرویس آنلاین سیستم اطلاعات کسب و کار، یک شرکت با مسئولیت محدود را به صورت آنلاین تاسیس کنید. همچنین می توانید در My Enterprise Finland یک فضای کاری ایجاد کنید. خدمات My Enterprise Finland به شما دسترسی گسترده ای به خدمات مفید را می دهد.

بلوکارت فنلاند و مدارک مورد نیاز:

متقاضیان باید قبل از ورود به فنلاند، برای دریافت کارت آبی اتحادیه اروپا به سفارت فنلاند مراجعه کنند. برای کسانی که این کارت را برای یک کشور عضو دیگر اتحادیه اروپا دارند و حداقل 18 ماه است که کارت صادر شده، یک استثنا اعمال می شود. در این موارد متقاضیان می توانند برای دریافت بلوکارت در فنلاند درخواست خود را انجام دهند. درخواست ویزا توسط اداره مهاجرت فنلاند بررسی می شود و تصمیم در مورد اعطای کارت آبی ظرف 90 روز پس از ارسال درخواست، به شرط تکمیل صحیح درخواست و ضمیمه های لازم، اتخاذ خواهد شد. کارت آبی هر بار حداکثر برای دو سال اعطا می شود. هزینه درخواست الکترونیکی برای این کارت 410 یورو و هزینه تمدید آن 260 یورو می باشد. تمامی مدارک شما باید به صورت قانونی ترجمه شده باشند. در لیست زیر مدارک مورد نیاز بلوکارت فنلاند را قرار داده ایم.

 • گذرنامه معتبر
 • فرم درخواست
 • قرارداد کار یا پیشنهاد کاری الزام آور، با ذکر وظایف و حقوق خود
 • شواهدی مبنی بر اینکه شما یک درجه تحصیلات عالی دارید.
 • پرداخت هزینه

هزینه های زندگی در فنلاند:

در فنلاند دستمزد، مالیات و هزینه زندگی کمی بالاتر از متوسط ​​اتحادیه اروپا است. با این حال، بسیاری از خدمات از طریق درآمد مالیاتی تأمین می شوند، که باعث می شود خدمات برای ساکنان این کشور ارزان تر از بسیاری از کشورهای دیگر باشد. در این کشور خدمات عمومی مقرون به صرفه یا رایگان هستند. تحصیلات پیش دبستانی، آموزش جامع و دبیرستان در فنلاند رایگان است. تحصیل در موسسات آموزش عالی فنلاند نیز معمولاً رایگان است. اگر از خارج از اتحادیه اروپا برای تحصیل در فنلاند نقل مکان کنید و به زبان انگلیسی تحصیل کنید، باید شهریه پرداخت کنید. برای خدمات بهداشت عمومی قیمت ها در مناطق مختلف متفاوت است. به عنوان مثال، وقت ملاقات با پزشک معمولاً حدود 20 یورو در یک مرکز بهداشت و حدود 40 یورو در یک کلینیک سرپایی هزینه دارد. هزینه درمان در بیمارستان معمولاً حدود 50 یورو در روز است. کل هزینه ها می تواند تقریباً تا 700 یورو در سال باشد. خدمات کلینیک های زایمان و بهداشت کودک برای مشتری رایگان است. در فنلاند، قیمت مواد غذایی و نوشیدنی های غیر الکلی تقریباً 20 درصد بیش از متوسط ​​اتحادیه اروپا و کالاها و خدمات حدود 23 درصد بیش از میانگین اتحادیه اروپا قیمت دارند. هزینه های مسکن در فنلاند بسیار متفاوت است. به طور متوسط​​، تقریباً یک پنجم درآمد خالص فنلاندی ها به مسکن اختصاص می یابد. به طور کلی، هزینه های زندگی یک خانواده چهار نفره در این کشور ماهانه 4،017 یورو تخمین زده شده است. در جدول زیر جهت آشنایی شما لیستی از هزینه ها قرار داده شده است.

هزینه ها مبلغ به دلار
کرایه تاکسی 2،16
سوخت (در هر لیتر) 2،247
برنج (01 کیلوگرم) 1،456
تخم مرغ (12 تخم مرغ) 3،494
وعده غذایی معمول (به ازای هر نفر) 11،737
گوجه فرنگی (01 کیلوگرم) 4،134
سیب زمینی (01 کیلوگرم) 2،539
موز (01 کیلوگرم) 1،318

بلوکارت فنلاند و مزایای اخذ آن از طریق ثبت شرکت:

بلوکارت فنلاند فقط یک کارت برای کار یا اقامت نیست و با داشتن آن می توانید از مزایای زیاد آن بهره ببرید. با داشتن این کارت شما می توانید برای اقامت دائم فنلاند اقدام کنید، خانواده خود را به راحتی به این کشور بیاورید و به سایر کشور های اتحادیه اروپا سفر کنید و یا به کار و زندگی بپردازید. به جز برخی موارد، استفاده از خدمات و امکانات فنلاند همچون شهروندان این کشور از مزایای دیگر این کارت است. اگر از طرف فنلاند کارت آبی اتحادیه اروپا به شما اعطا شده باشد، می توانید به کشور دیگر اتحادیه اروپا بروید و برای کارت آبی آن کشور اقدام کنید. اگر آن کشور کارت آبی اتحادیه اروپا را به شما اعطا نکند، می توانید به فنلاند برگردید. شما می توانید سه ماه در فنلاند بمانید حتی اگر کارت آبی اتحادیه اروپا در فنلاند منقضی شده باشد. اگر فنلاند به خانواده شما اجازه اقامت داده باشد، آن ها می توانند شما را در این راه همراهی کنند. کپی برداری از این نوشته مجاز نیست زیرا به مجموعه ملک پور تعلق دارد.

بلوکارت فنلاند و خدمات مؤسسه ملک پور اتریش:

بلوکارت فنلاند یکی از راه های ورود به اروپا و بهره مند شدن از مزایای بسیار آن است. مؤسسه حقوقی ملک پور ؛ به خاطر محبوبیت این کارت در بین مهاجران به طور ویژه ای خدماتی در این زمینه را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. به طور مثال سبک و روش کار شرکت، توسط این مجموعه به وجود آمده و خدمات آن مختص این مجموعه می باشد. وکلای حقوقی این مجموعه می توانند به خوبی شما را به هدفتان برسانند و در راه اخذ این کارت در کنار شما باشند و مسیر را به شما نشان دهند. با توجه به اینکه این مؤسسه با وکلای متخصص خارج از کشور در ارتباط است و با آن ها همکاری دارد، مراحل کار شما می تواند سریع تر پیش برود. شما اگر بلوکارت فنلاند و یا بلوکارت دیگر کشور ها را مد نظر داشته باشید و واجد شرایط دریافت این کارت باشید، می توانید از طریق ارتباط با این تیم کاری به هدف خود برسید.

بلوکارت فنلاند و سخن پایانی:

بلوکارت فنلاند، شرایط بلوکارت فنلاند و حداقل حقوق برای کارت آبی فنلاند در این نوشتار بررسی شد. با مطالعه این نوشتار قطعاً دلیل محبوبیت کارت آبی اروپا را در بین مهاجران و متقاضیان این کارت پیدا می کنید. این کارت هم برای این افراد مزیت های زیادی دارد و هم باعث می شود افراد ماهری در صنایع اروپا مشغول به کار شوند و از این طریق کمک زیادی به اقتصاد اروپا می شود. بلوکارت فنلاند یکی از راه های دریافت این کارت می باشد که ما آن را به طور کامل شرح دادیم. اگر می خواهید از کارت آبی اروپا استفاده کنید و در مرحله ارزیابی شرایط خود هستید، در صورت داشتن شرایط لازم ما به شما پیشنهاد می دهیم که با مطالعه سایر مقالات مربوط به بلوکارت در این سایت، تمامی کشور های ارائه دهنده این کارت را مطالعه کنید. در این حالت شما می توانید شرایط بلوکارت فنلاند را با شرایط کشور هایی چون آلمان و اتریش مقایسه کرده و بلوکارت اروپا را از طریق بهترین کشور ها دریافت کنید. برای گرفتن مشاوره در مورد بلوکارت فنلاند و شرایط این کشور برای مهاجرت کاری و چگونگی آن می توانید از کارشناسان ما راهنمائی رایگان دریافت کنید. کافی است از طریق شماره تماس های ذکر شده در پایان مقاله با آن ها ارتباط برقرار کنید. شما همچنین می توانید رضایتمندی خود را از مقاله بلوکارت فنلاند با دادن 5 ستاره نشان دهید. کادر ثبت دیدگاه برای بیان نظرات و سؤالات شما قرار داده شده که می توانید در این قسمت به بیان آن ها بپردازید.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه بلوکارت فنلاند

حداقل حقوق برای کارت آبی فنلاند چقدر در ماه است؟

اگر برای کارت آبی اتحادیه اروپا اقدام می کنید، ناخالص حقوق شما باید حداقل 4،852 یورو در ماه در سال جاری باشد. این آستانه حقوق ملی است که در سال 2020 در فنلاند اعمال می شود و سالانه بررسی می شود.

شرایط بلوکارت فنلاند چیست؟

مدرک کارشناسی ارشد، 5 سال سابقه کار و حداقل 1 سال قرارداد کار در فنلاند برای دریافت کارت آبی فنلاند پیش نیاز است.

روش های اخذ کارت آبی فنلاند کدامند؟

روش کار شرکت و روش کارگر ماهر بودن دو دسته ی اصلی اخذ بلوکارت در فنلاند هستند.

هزینه دریافت و تمدید بلوکارت فنلاند چقدر است؟

هزینه درخواست الکترونیکی برای این کارت 410 یورو و هزینه تمدید آن 260 یورو می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *