بازار کار برنامه نویسی در قبرس

آنچه در این مقاله میخوانید

 • شرایط عمومی بازار کار برنامه نویسی در قبرس
 • بررسی بازار کار برنامه نویسی در قبرس
 • شرایط مورد نیاز برای مهاجرت کاری برنامه نویس به قبرس
 • عناوین شغلی و شرح وظایف شغلی برنامه نویسی در قبرس
 • میزان درآمد برنامه نویس در قبرس
 • اخذ ویزای کار قبرس برای برنامه نویسان
 • اخذ اقامت قبرس از طریق ویزای کاری برای برنامه نویس
 • نحوه کاریابی برای برنامه نویس در قبرس
 • بازار کار برنامه نویسی در قبرس و سخن پایانی
بازار کار برنامه نویسی در قبرس ویزای کار برنامه نویس

بازار کار برنامه نویسی در قبرس و مقدمه ای بر آن

بازار کار برنامه نویسی در قبرس ، درآمد برنامه نویسی در قبرس، ویزای کار برنامه نویسی و بهترین زبان برنامه نویسی در قبرس از جمله مباحثی است که در این مقاله مورد بررسی علمی قرار خواهیم داد. متوسط درآمد برنامه نویسی در قبرس چقدر است؟ ویزای کار برنامه نویسی در قبرس چگونه به دست می آید؟ بهترین زبان برنامه نویسی در قبرس چست و چه ویژگی هایی دارد؟ کاریابی در قبرس به چند شکل صورت می گیرد؟ در ادامه نوشتار به بررسی این سوالات و نکات در خصوص بازار کار برنامه نویسی در قبرس می پردازیم. قبرس کشوری جزیره ای در دریای مدیترانه با اقتصادی متوسط و در حال پیشرفت است که بیشتر بر پایه گردشگری می باشد. به دلیل حضور قبرس در حوزه شینگن، پاسپورت این کشور بسیار با ارزش می باشد. حوزه فناوری اطلاعات در کشور قبرس پیشرفت مناسبی داشته است و افراد برای دریافت تابعیت و همچنین کار در این زمینه به این کشور مهاجرت می کنند. شما همراهان گرامی می توانید برای دریافت جدید ترین روش ها برای مهاجرت به کشور های سطح اول جهان، به بررسی سایر مطالب در وب سایت های معتبر موسسه حقوقی ملک پور بپردازید. در صورت ایجاد تماس با مشاورین این موسسه، مشاوره رایگان در زمینه بازار کار برنامه نویسی در قبرس دریافت نمایید.

شرایط عمومی بازار کار برنامه نویسی در قبرس:

قبرس با نام رسمی جمهوری قبرس کشوری جزیره ای در شرق دریای مدیترانه می باشد. قسمت شمالی جزیره قبرس دارای ساکنین مسلمان و ترک زبان و قسمت جنوبی این جزیره عموما قبرسی یا یونانی نشین هستند. مساحت کشور قبرس 9,251 کیلومتر مربع و پس از سیسیل و ساردنی سومین جزیره بزرگ در دریای مدیترانه است. پایتخت کشور قبرس شهر نیکوزیا و واحد پول آن به دلیل عضویت این کشور در اتحادیه اروپا یورو است. جمعیت کل جزیره قبرس 1.1 میلیون نفر و زبان رسمی مردم یونانی و ترکی است. در حدود 57 درصد از مردم در این کشور یونانی و 43 درصد ترکان قبرس می باشد. اقتصاد جزیره قبرس در آغاز استقلال مبتنی بر نظام بازار آزاد بوده است. صادرات عمده قبرس محصولات کشاورزی، میوه ها و محصولات صنعتی مانند کفش و پوشاک می باشد. قبرس در سال 2013 قوانین خود را در مورد تابعیت تغییر داد و طبق این قانون افراد لازم نیست به زبان رسمی این کشور صحبت کنند. درآمد کشور قبرس از طریق فروش پاسپورت به ثروتمندان بیش از 4 میلیارد یورو درآمد داشته است. اهمیت دریافت پاسپورت قبرس به این دلیل است که افراد می توانند به صورت همیشگی به کشور های حوزه شینگن سفر کنند. به دلیل وجود گردشگری و جمعیت پایین این کشور و همچنین پیشرفت در زمینه فناوری اطلاعات، میزان تقاضا برای برنامه نویس و مهندسی نرم افزار در این کشور وجود دارد و متقاضیان برای دریافت تابعیت قبرس به این کشور مهاجرت می کنند. در ادامه به بررسی بهترین زبان برنامه نویسی در قبرس و درآمد برنامه نویسی در قبرس می پردازیم.

شرایط عمومی حقوق و درآمد پرستاران در قبرس

خواندن مقالات زیر نیز میتواند برای شما مفید باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد کشور قبرس

فایل تصویری توضیحات استاد ملک پور در خصوص کار و کاریابی در خارج از کشور

فایل صوتی توضیحات استاد ملک پور در خصوص کار و کاریابی در خارج از کشور

بررسی بازار کار برنامه نویسی در قبرس:

قبرس جزیره ای بزرگ با جمعیتی بسیار کم می باشد. وجود دانشگاه های معتبر در زمینه مهندسی کامپیوتر و همچنین صنعت گردشگری باعث پیشرفت فناوری اطلاعات در این کشور گشته است. افراد می توانند هم به صورت تحصیل و هم به صورت کار به عنوان برنامه نویس به این کشور سفر کنند. درآمد برنامه نویسان در این کشور بالا نمی باشد اما به دلیل جمعیت کم، بازار کار برنامه نویسی برای متقاضیان افرادی که سابقه کار مناسب دارند بهینه است. برنامه نویسی جزو مشاغل پر درآمد در قبرس محسوب نمی شود اما به دلیل وجود شرایط مناسب و همچنین مهاجرت افراد به کشور های حوزه شینگن، یکی از پر تقاضا ترین مشاغل در این کشور به حساب می آید. از این رو بازار کار برنامه نویسی در قبرس در شرایط مساعدی به سر می برد. متقاضیان می توانند با داشتن سابقه کار مناسب یا در زمینه تخصص های خاص که در قبرس تقاضا برای آن ها بالا است، برای کار برنامه نویسی به این کشور مهاجرت نمایند.

شرایط مورد نیاز برای مهاجرت کاری برنامه نویس به قبرس:

به دلیل وجود مشاغل گوناگون در زمینه برنامه نویسی و تقاضا برای نیروی کار متخصص، افراد رای کار در این زمینه و همچنین مهاجرت کاری از طریق برنامه نویسی باید شرایط گوناگونی داشته باشن. اولین شرط برای کار به عنوان برنامه نویس در قبرس، داشتن تسلط بر زبان انگلیسی یا داشتن مدرک آموزش زبان انگلیسی می باشد. به دلیل قانون جدید کشور قبرس، افراد برای مهاجرت یا دریافت تابعیت لازم نیست به زبان رسمی این کشور تسلط داشته باشند. لذا داشتن مدرک یا تسلط بر زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی یکی از شرایط کار در زمینه برنامه نویسی در این کشور می باشد. از شرایط لازم برای کار در قبرس می توان به داشتن تخصص در زمینه بهترین زبان برنامه نویسی در قبرس اشاره نمود. داشتن تخصص در بهترین زبان برنامه نویسی در قبرس به متقاضیان کار در این کشور این امکان را می دهد که شغل مورد نیاز همراه بالا درآمد بالا به دست آورد. بهترین زبان برنامه نویسی در قبرس و به عنوان محبوب ترین زبان برنامه نویسی نیز شناخته می شود PHP است که در حدود 28 درصد از برنامه نویسان در این کشور از آن استفاده می کند. به دلیل گستردگی استفاده از این زبان در قبرس، مشاغل متنوعی در این زمینه به وجود آمده است. داشتن سابقه کار مرتبط با کار می تواند شرط بعدی برای کار به عنوان برنامه نویس در قبرس باشد. افراد برای کار در این کشور می توانند بیش از 1 سال سابقه کار در زمینه مرتبط داشته باشند. اگر چه داشتن سابقه کار حتمی نیست ولی برای می تواند به عنوان یک امتیاز مثبت و راهی سریع تر برای دریافت شغل مورد نظر به محسوب شود. نمودار زیر نشان دهنده میزان محبوبیت بعضی از زبان های برنامه نویسی در قبرس می باشد:

بهترین زبان برنامه نویسی در قبرس

عناوین شغلی و شرح وظایف شغلی برنامه نویسی در قبرس:

به دلیل وجود شغل های متنوع و همچنین گستردگی در زمینه برنامه نویسی در قبرس وظایف متعددی برای برنامه نویسان در این کشور وجود دارد. برنامه نویسان برای کار در این زمینه باید هوش محاسبات و ریاضی و همچنین آشنایی با قوانین فیزیک داشته باشند. از این رو بعضی از وظایف عمومی برنامه نویسان در قبرس به شرح زیر می باشد:

 • نوشتن و آزمایش کد ها برای برنامه های جدید
 • ایجاد بروز رسانی برای برنامه های موجود شرکت
 • شناسایی و رفع اشکال خطا ها در کد های برنامه
 • باز نویسی برنامه برای دیگر سیستم عامل ها
 • ایجاد امنیت برنامه در برابر تهدید های اینترنتی

به دلیل گستردگی در زمینه مهندسی نرم افزار و همچنین وجود شغل های متنوع، عناوین شغلی زیادی برای برنامه نویسان در کشور قبرس وجود دارد. از این رو، چند نمونه از عناوین شغلی در زمینه برنامه نویسی در قبرس به شرح زیر می باشد:

مشاغل موجود در زمینه برنامه نویسی در قبرس
آنالیزور سیستم های کامپیوتری مدیریت پایگاه داده
تحلیلگر امنیت طراح وب
توسعه دهنده وب مهندس نرم افزار
توسعه دهنده نرم افزار توسعه دهنده بازی های کامپیوتری
مهندس داده توسعه دهنده full stack

میزان درآمد برنامه نویس در قبرس:

میزان درآمد برنامه نویسی در قبرس برای افرادی که به این کشور مهاجرت می کنند اهمیت بالایی دارد. از این رو با بررسی میزان درآمد برنامه نویسی در قبرس و همچنین میزان هزینه ها می توان به سطح رفاه برنامه نویسان در این کشور پی برد. کم ترین میزان درآمد برنامه نویسی در قبرس 1610 یورو در ماه می باشد. از سوی دیگر، بیشترین میزان درآمد ماهیانه 2740 یورو است. متوسط درآمد برنامه نویسی در قبرس 1980 یورو در ماه است که بیش از نیمی از برنامه نویسان در این کشور کم تر از این میزان درآمد دارند. میزان درآمد برنامه نویسی در قبرس به شرایط متفاوتی بستگی دارد. نوع زبان برنامه نویسی، میزان تخصص، سطح تحصیلات و همچنین میزان سابقه کار از مواردی هستند که تاثیر بسیاری بر میزان درآمد برنامه نویسان در قبرس دارند. از این رو نمودار زیر نشان دهنده تاثیر سابقه کار بر درآمد برنامه نویسان است:

درآمد برمامه نویسی در یونان

اخذ ویزای کار هلند برای برنامه نویسان:

برنامه نویسان برای داشتن اجازه کار در قبرس باید ویزای کار برنامه نویسی را به دست بیاورند. بدین منظور، در مرحله اول افراد برای داشتن ویزای کار برنامه نویسی باید پیشنهاد کار از سوی کارفرما در این کشور داشته باشند. پس از دریافت پیشنهاد کاری افراد می توانند برای ویزای pink slip که به عنوان ویزای موقت نیز شناخته می شود اقدام نمایند. ویزای کار برنامه نویسی در قبرس به مدت 4 سال اعتبار دارد و افراد در این مدت می توانند به کار مشغول باشند. برای دریافت پیشنهاد کاری افراد باید مدارک تخصص خود را به کارفرما در این کشور ارائه کنند. پس از دریافت پیشنهاد کاری، متقاضیان برای دریافت ویزای کار باید مدارک مرتبط خود را به صورت ترجمه شده و معتبر به نزدیک ترین سفارت کشور قبرس برای دریافت ویزا ارائه نمایند. مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای کار برنامه نویسی قبرس به شرح زیر می باشد:

 • قرارداد یا پیشنهاد کاری امضا شده و تایید شده توسط وزارت کار قبرس
 • تکمیل فرم درخواست ویزا
 • آدرس معتبر محل زندگی متقاضی در قبرس
 • پاسپورت معتبر
 • گواهی عدم سو پیشینه کیفری
 • گواهی پزشکی مبنی بر سلامت متقاضی
 • گواهی تمکن مالی
 • گواهی پرداخت هزینه ویزا

اخذ اقامت قبرس از طریق ویزای کاری برای برنامه نویس:

برنامه نویسان می توانند نا پایان مدت اعتبار ویزای خود در قبرس اقامت داشته باشند و اقامت آن ها همراه با تمدید ویزای کار، تمدید می گردد. یکی از مزیت های داشتن ویزای کار کشور قبرس، دریافت تابعیت این کشور از طریق اقامت می باشد. از این رو افراد می توانند با داشتن شرایط مناسب تابعیت این کشور را دریافت کنند. دارندگان پاسپورت قبرس می توانند بدون داشتن هیچگونه ویزای دیگری، به کشور های اتحادیه اروپا سفر کنند. از این رو، افراد برای دریافت تابعیت کشور قبرس باید به مدت 7 سال یا 2555 روز در این کشور اقامت داشته باشد. همچنین برای درخواست تابعیت، متقاضی باید 1 سال پیش از درخواست در این کشور اقامت داشته باشد و از قبرس خارج نشود. اگر متقاضی کودکی در قبرس به دنیا بیاورد، مدت اقامت برای آن ها از 7 سال به 5 سال کاهش می باشد. مدت درخواست برای دریافت تابعیت قبرس بین 1 تا 2 سال می باشد و در مدت اقامت 7 ساله افراد نباید هیچ گونه سابقه کیفری در این کشور داشته باشند.

نحوه کاریابی برای برنامه نویس در قبرس:

همانطور که بیان کردیم، برای کار و دریافت ویزای کار در قبرس، افراد باید قرارداد یا پیشنهاد کاری از کارفرما در این کشور داشته باشند. کاریابی در کشور قبرس از طریق موسسات و وب سایت های کاریابی صورت می گیرد.  موسسات کاریابی پس از دریافت و بررسی رزومه متقاضی و ارسال آن به کارفرما، می توانند وقت مصاحبه کاری برای متقاضی دریافت نمایند. کاریابی از طریق موسسات هزینه مناسبی دارد و افراد پس از عقد قرارداد با موسسه مورد نظر، مبلغ آن را پرداخت می نماید. وب سایت های کاریابی از سوی دیگر به دو نوع می باشند. در نوع اول، افراد با سخت حساب کاربری در این سایت ها و سپس پرداخت هزینه مناسب، رزومه خود را در این سایت بار گزاری می نمایند. این سایت ها با ارسال رزومه برای کارفرمایان، شغل مورد نظر متقاضی را پیدا می نمایند. از سوی دیگر، در برخی از سایت ها کارفرمایان موقعیت های شغلی خود را به صورت رایگان قرار می دهند و متقاضی می تواند به صورت مستقیم با کارفرما در رابطه با فرصت شغلی مصاحبه انجام دهد. افراد پس از دریافت قرارداد یا فرصت شغلی می توانند برای دریافت ویزای کار قبرس اقدام نمایند. چند نمونه از وب سایت ها و موسسات کاریابی در قبرس به شرح زیر است:

موسسات کاریابی در قبرس وب سایت های کاریابی در قبرس
StaffMatters careersinAudit.com
Golden career Recruitment Cyprus Cyprus Recruiter
Workforce cuprus MyExpatjob
S L Recruitment Service CareerinRisk.com
AP Executive Limassol Glassdoor
بازار کار برنامه نویسی در قبرس و سخن پایانی:

بازار کار برنامه نویسی در قبرس ، درآمد برنامه نویسی در قبرس، ویزای کار برنامه نویسی و بهترین زبان برنامه نویسی در قبرس را مورد بررسی قرار دادیم. قبرس کشوری جزیره ای در شرق دریای مدیترانه می باشد و عضو اتحادیه اروپا می باشد. فناوری اطلاعات در ان کشور توسعه یافته است و مشاغل متعددی به دلیل نبود نیروی کار متخصص در این کشور وجود دارد، اما درآمد برنامه نویسی در قبرس به نسب کم می باشد. از این رو می توان از قبرس به عنوان دروازه ورود به سایر کشور های اروپایی استفاده نمود. شما همراهان همیشگی می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه بازار کار برنامه نویسی در قبرس با مشاورین خبره موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید. همچنین با بررسی سایر مقالات در وب سایت های معتبر این موسسه در فضای مجازی، از بهترین روش برای مهاجرت به کشور های سطح اول دنیا مطلع شوید. در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه بازار کار برنامه نویسی در قبرس با مطرح کردن آن در قسمت دیدگاه ها، در کم ترین زمان ممکن جواب سوال خود را از کارشناسان ما دریافت کنید. با ثبت امتیاز پنج ستاره، رضایت خود را از این نوشتار به کارشناسان ما اعلام نمایید.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه بازار کار برنامه نویسی در قبرس

✅متوسط درآمد برنامه نویسی در قبرس چقدر است؟

متوسط درآمد برنامه نویسان 1980 یورو در ماه می باشد.

✅ویزای کار برنامه نویسی در قبرس چگونه به دست می آید؟

در مرحله اول افراد باید قرارداد یا پیشنهاد کاری از سوی کارفرما در این کشور به دست بیاورند.

✅بهترین زبان برنامه نویسی در قبرس چه ویژگی هایی دارد؟

در حدود 28 درصد از برنامه نویسان در قبرس از آن استفاده می کنند و با داشتن تخصص در این زبان افراد می توانند کار مورد نظر و درآمد بالا به دست بیاورند.

✅کاریابی در قبرس به چند شکل صورت می گیرد؟

برنامه نویسان می توانند از طریق وب سایت و موسسات کاریابی شغل مورد نظر خود را پیدا نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *