فرم تماس

شماره های تماس با ما

شما می توانید با پر کردن فرم مقابل، بصورت رایگان از طریق نرم افزار واتس اپ مشاوره بگیرید.

(لطفا شماره واتس اپ را در فرم زیر وارد نمایید)

موسسه مشاوره ای ملک پور

شماره تماس دفتر تهران:

 ۰۲۱-۴۹۱۹۶۰۰۰

ساعات کار موسسه ملک پور و پاسخگویی:

 روز های شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18 و روز های پنجشنبه 9 الی 15:30 می باشد.

درباره موسسه ملک پور

موسسه حقوقی ملک پور سالها قبل کار خود را در ایران تحت نظر امیر محمد ملک پور وکیل پایه یک دادگستری ایران اغاز نمود. این موسسه در زمینه های مجاز حقوقی فعالیت نمود و به مرور دامنه فعالیت خود را به سمت همکاری با دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی، وکلای کشورهای دیگر و حتی بعضی از موسسات کاریابی گسترش داد و بعدها بین مردم از شهرت و نامی بسیار محبوب برخوردار گردید که البته دلیل آن ارائه خدماتی موثر و مناسب برای مشتریان و موکلین عزیز بوده است.

امیر محمد ملک پور در رشته حقوق تحصیل نمود و سپس برای تحصیل به خارج از کشور عزیمت نمود. او برای تحصیل زبان انگلیسی به کشور انگلستان شهر لندن رفته و سپس با قبولی در مقطع کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل به ایران بازگشت نمود. موسسه حقوقی ملک پور که در سالهای بعد با نام ملک پور در ایران شناخته میشد، در امور مختلف از جمله مسائل قراردادی و همکاری با سایر وکلا و موسسات حقوقی یا تحقیقاتی و همچنین دانشگاهها فعالیت را ادامه میداد.

بعد از قبولی اقای ملک پور در مقطع دکترا در دانشگاه ملی وین، فعالیت موسسه حقوقی ملک پور یا همان ملک پور ایران کمتر شد. موسسه مشاوره ای ملک پور اتریش بعدها در وین اتریش با شماره ثبت Fn440189m ثبت گردید. با توجه به محبوبیت بیش از حد موسسه ملک پور در ایران و تعداد مراجعه بالای موکلین در ایران و فعالیت اقای ملک پور با موسسه ملک پور در اتریش، خیلی از موکلین به اشتباه تصور میکنند موسسه ملک پور اتریش همان موسسه حقوقی ملک پور با همان خدمات میباشد. موسسه مشاوره ای ملک پور یک موسسه مشاوره ای در زمینه های متفاوت است. این موسسه در زمینه همکاری با دانشگاهها و‌نحوه پذیرش، همکاری با سازمانهای علمی، موسسات کاریابی، وکلا همچنان مشتاق به توسعه کار میباشد و به نحوی مشروح در ذیل فعالیت میکند و اقای امیر محمد ملک پور هم یکی از مدیران ارشد این موسسه میباشد.

موسسه مشاوره ای اتریش، خدمات مشاوره ای دارد و برای مثال در خصوص پذیرش یا شرایط زندگی در کشورهای اروپایی یا کانادا و امریکا به شما اطلاعات می دهد همچنین  اگر شما برای امر مهاجرت یا اقامت نیاز به یک وکیل فرانسوی یا اتریشی یا مشاوره رسمی مهاجرتی دولت کانادا ،استرالیا یا آمریکا را دارید، همکاران مجاز و وکلای محلی همان کشور را معرفی مینماید. ما به طور رسمی با مشاورین و وکلای مجاز در بسیاری از کشورهای جهان فعالیت نموده و واسطه ارتباط موکلین با این موسسات میباشیم. در بسیاری از موارد که اساسا مداخله در امر وکالت محسوب نمی شود، ملک پور اتریش مستقلا به شما کمک مینماید برای مثال در امور کاریابی در خارج از کشور یا نحوه اخذ پذیرش از دانشگاهای اروپایی ، دانشگاههای استرالیا یا کانادا، ما سیاستی متفاوت داریم.

شما میتوانید در خصوص شرایط زندگی‌در کشورها ، هزینه تقریبی زندگی ، هزینه های خوراک، مسائل مربوط به تحصیل در کشورهای مختلف، شرایط پذیرش در مقطع دبیرستان، لیسانس ، ارشد و دکترا ، کاریابی در خارج از کشور و اطلاعات عمومی مرتبط از ما بپرسید. ما هیچ هزینه ای بابت مشاوره تلفنی اولیه دریافت نمیکنیم و چنانچه شما مایل به مشاوره تخصصی با همکاران ما باشید، در آن مرحله شخص مناسب به شما ارجاع میگردد که عموما مستلزم هزینه میباشد. در هر قدم ما به شما مشورت داده و در خصوص هر موضوع اشخاص یا موسساتی  را معرفی مینماییم. لازم به ذکر است نه تنها موسسه ملک پور با موسسه ملک پور اتریش متفاوت است بلکه موسسه ملک پور کانادا نیز خدمات مهاجرتی اقامتی مستقل ارائه میکند.

موسسه ملک پور کانادا در زمینه مهاجرت و اقامت به شما اطلاعات داده و شما را قدم به قدم در امر انتخاب مسیر مهاجرت یاری میکند. ملک پور کانادا تحت نظر اقای مهیار افضلی مشاور رسمی مهاجرت مورد تایید سازمان مهاجرتی iccrc در مورد تمام روشهای اقامتی و مهاجرتی کانادا سرویسی مناسب به موکلین خود ارائه میکند . موسسه ملک پور کانادا در تمام زمینه های مهاجرتی اقامتی که قانونا در کانادا میسر میباشد ، قدم به قدم موکلین را یاری نموده و موکلینی که از سمت موسسه ملک پور در ایران یا ملک پور اتریش به این دفتر مهاجرتی معرفی میگردند دارای امتیاز خاص در زمان مشاوره و نحوه پرداخت هزینه ها میباشند. اقای ملک پور شخصا در ارتباط با موکلینی که به ملک پور کانادا ارجاع میگردد نظارت نموده و از میزان حسن رضایت انها مطلع میگردند.

موسسه ملک پور ضمنا و به طور رسمی نماینده خانم بیتاژیان مشاور رسمی مهاجرتی استرالیا نیز میباشد. شما میتوانید هم نام ملک پور کانادا را به عنوان مشاور رسمی مهاجرتی دولت کانادا در وب سایت رسمی دولتی کانادا ملاحظه بفرمایید و هم نام موسسه ملک پور را در وب سایت رسمی دولتی استرالیا به عنوان آژانس مهاجرتی و نماینده سرکار خانم بیتاژیان ببینید. ضمنا موسسه ملک پور در ایران نیز به طور رسمی تحت جواز وکالت اقای امیر محمد ملک پور ثبت گردیده است.

مراجعین عزیز ضمنا دقت بفرمایید که ما در این وب سایت اطلاعاتی را ارائه می کنیم که مجانی است و تنها برای اطلاع عزیزان با ذکر منابع تهیه گردیده است ولیکن در بعضی موارد ما اساسا خدماتی ارائه نمی کنیم. برای مثال موسسه ملک پور در ایران، یا موسسه مشاوره ای ملک پور در اتریش، یا موسسه مهاجرتی اقامتی ملک پور در کانادا یا هیچ کدام از همکاران ما در سراسر کشورهای جهان هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی نداریم اما در باب مسئله پناهندگی و خطرات آن مطالبی را در این وب سایت ذکر نمودیم بنابراین صرف ذکر مطالب به مفهوم قبول پرونده یا ارائه خدمات ما در این موارد نمی باشد.

ما قدم به قدم در کنار شما هستیم و اگر قصد کسب اطلاعات رایگان دارید اعم از موضوع مهاجرت به کانادا، اقامت استرالیا، شرایط تحصیل و‌ زندگی در اروپا و خیلی از موارد دیگر، کافی است با ما تماس حاصل نموده تا شرایط شما به طور مجانی مورد بررسی قرار بگیرد.

Imprint and disclosure in accordance with

the Media Act and E-Commerce Act

Media owner and publisher of this website:

MIE Consulting Agency GmbH

Company register number Fn440189m | Commercial register court: HG Vienna | VAT number: ATU69938302

Phone: 004315121973

E-mail:[email protected]

Court location:Hietzinger Hauptstraße 66/3 , Vienna, Austria