ویزای کار تحصیل انگلستان

آنچه در این مقاله میخوانید

 • شرایط عمومی ویزای کار تحصیل انگلستان
 • معرفی ویزای کار تحصیل انگلستان و شرایط آن
 • دوره کار تحصیل انگلستان در رشته های هنر، مد، فشن و طراحی
 • شرایط کار پس از شرکت در دوره های کار تحصیل در انگلستان
 • اقامت و تابعیت از طریق دوره کار تحصیل انگلستان
 • مزایای دوره کار تحصیل انگلستان
 • خدمات موسسه ملک پور در زمینه کار تحصیل در انگلستان
 • نتیجه گیری کلی در خصوص ویزای کار تحصیل انگلستان

دوره های کار تحصیل در 30 ثانیه

ویزای کار تحصیل انگلستان و مقدمه ای بر آن

ویزای کار تحصیل انگلستان، شرایط ویزای کار انگلیس 2021، اخذ ویزای تحصیلی انگلستان و شرایط شرکت در دوره های کار تحصیل انگلستان در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. دوره‌های کارآموزی در کشور انگلستان چند ساله است؟ آیا دریافت ویزای کار تحصیل انگلستان برای دانشجویان ایرانی امکان پذیر می باشد؟ شرایط کار دانشجویی در انگلستان چگونه است؟ هدف ما از تهیه نوشتار پاسخ به این سوالات و دیگر سوالات شما خوب می باشد. ویزای کار تحصیل انگلستان یکی از جذاب‌ ترین ویزاهای انگلستان می باشد. کشور انگلستان لوکس ترین و تاپ ترین دانشگاه‌ ها را در دل خود جای داده است. امروزه برخی از اشخاص از طریق ویزای کار تحصیل انگلستان یا به عبارتی ویزای تحصیلی انگلستان به این کشور مهاجرت می‌کنند. اگر پس از مطالعه این نوشتار سوالی داشتید، می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و مشاوره اولیه رایگان دریافت نمایید.

شرایط عمومی ویزای کار تحصیل انگلستان:

انگلستان کشور جزیره ای است که در شمال غربی اروپا واقع شده است. امروزه این کشور به عنوان مهد علم شناخته می شود. انگلستان برای برخی از مهم ترین ذهن های تاریخ ارجع بوده است. از هر چهار رهبر، یک نفر تحصیل کرده انگلستان است.  بنابراین اگر در آرزوی دستیابی به چیزهای بزرگ هستید، مطمئن باشید که انگلستان مناسب ترین گزینه جهت تحصیل شما می باشد. این کشور با داشتن دانشگاه‌ های معتبر جهانی و کیفیت که از نظر دولت تضمین شده است در هر کجا و در هر مکانی که برای تحصیل انتخاب می‌کنید، برتری علمی را ارائه می دهد. قطعاً تمامی دانشجویان فارغ‌ التحصیل می توانند آینده شغلی روشنی را برای خود در این کشور رقم بزنند‌. قبل از سفر به انگلستان جهت تحصیل موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. دوره های کار تحصیل، روشی مناسب است که شما در این کشور درس می خوانید و حقوق دریافت می کنید. در واقع درس شما، کار شما را هم تقریبا تضمین می کند. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید. در ادامه، ویزای کار تحصیل انگلستان و تمام جزئیات مربوط به آن را مختصر و مفید توضیح خواهیم داد.

فایل تصویری توضیحات استاد ملک پور در خصوص ویزای کار تحصیل در انگلستان

فایل صوتی این ویدئو

کار در انگلستان مساحت و جمعیت انگلستان درباره انگلستان پایتخت انگلیس زبان رسمی انگلیس

خواندن مقالات زیر نیز میتواند برای شما مفید باشد.

اطلاعات بیشتر

فایل تصویری توضیحات استاد ملک پور در خصوص ویزای کار تحصیل در انگلستان

 • 3 دقیقه
 • 8 K
 • ارسال

معرفی ویزای کار تحصیل انگلستان و شرایط آن:

یکی از دوره های مهم جهت تحصیل در انگلستان، دوره های کار تحصیل می باشد. متقاضیان مهاجرت قبل از اقدام، همواره نگران مسائل شرایط اشتغال و درآمد خود هستند. تحصیل در انگلستان سبب تقویت زبان دانشجو و آشنایی بیشتر با محیط می شود. علاوه بر این ممکن است از سمت اساتید دانشگاه خود پیشنهادات کاری و پژوهشی دریافت کنید. خصوصا در مقاطع بالاتر مانند دکترا. اما افرادی که برای تحصیل در مقاطع پایین تر اقدام می کنند و در عین حال تمایل به کار و کسب درآمد دارند، می توانند ویزاهای کار تحصیل را انتخاب کنند. بنابراین دوره های کار تحصیل، تحصیل در مقاطع دکترا یا دوره های پیش از دکترا، شانس افراد را برای کار در انگلستان افزایش می دهد. در این مقاله به صورت تخصصی به معرفی ویزای کار تحصیل انگلستان می پردازیم.

 در طرح کار تحصیل انگلستان شما می توانید در دانشگاه ها با رنکینگ بالا در مقاطع مختلف تحصیل کرده و پول هم دریافت کنید. در  این دوره ها مختص به مقاطع دانشگاهی یا به عبارتی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا هستند. دوره کارشناسی در انگلستان ۳ ساله و در برخی از دانشگاه‌ ها ۲ ساله می باشد. حال اگر دوره‌های کار تحصیل را برای گذراندن دوره های تحصیلی انتخاب کرده باشید،  باید ۴ سال تحصیل نمایید‌. بدین صورت که شما دو سال اول را به صورت آکادمیک تحصیل می کنید و سال سوم را مشغول به کار می شوید  و حقوق دریافت می کنید و نیاز به پرداخت هیچ شهریه ای به دانشگاه نیست.. پس از اتمام سال سوم مجدد سال چهارم را به صورت آکادمیک تحصیل می کنید‌. دوره‌های کار تحصیل برای دوره کارشناسی ارشد ۲ ساله می باشند‌. به این صورت که شما سال اول تحصیلی خود را به صورت آکادمیک تحصیل می کنید و یک سال دیگر را کار می کنید‌. حتی پس از اتمام دوره کار و تحصیل خود در انگلستان شما، به شما فرصت داده می شود که به منظور کاریابی در این کشور بمانید. اگر کار شما در کمپانی که به عنوان کارآموز کار کرده اید، خوب بوده باشد، شانس زیادی دارید که از این کمپانی های مطرح نیز پیشنهاد کار دریافت کنید. این دوره ها بسیار جذاب و پر متقاضی می باشد، زیرا دانشجویان با کار در طول دوره تحصیل خود بخش عظیمی از هزینه های تحصیل و زندگی خود را تامین می نمایند. در واقع دوره‌های کار تحصیل کلید ورود شما به بازار کار انگلستان می باشد.

✅ویزای کار تحصیل انگلستان ✅کار در حین تحصیل در انگلستان

فایل ویدئویی صحبت های کارشناس ارشد موسسه ملک پور‌ در خصوص تحصیل ارزان در انگلستان به همراه کار

فایل صوتی این ویدئو

دوره های کار تحصیل انگلستان در رشته های هنر، مد، فشن و طراحی:

انگلستان به منظور تشویق دانشجویان دوره‌های کار تحصیل را تقریباً در تمامی  گرایش ها یا به عبارتی برنامه های درسی قرار داده است. دانشجویان به اختیار می توانند یکی از گرایش ها را در میان صدها گرایش برگزینند و دوره تحصیلی خود را در بهترین دانشگاه‌ های این کشور آغاز کنند. یکی از آپشن های پرطرفدار کار تحصیل در انگلستان تحصیل در رشته های هنر، معماری و طراحی می باشد. موسسه حقوقی ملک پور با سال ها تجربه در زمینه امور مهاجرتی و انواع ویزاها شرایطی را فراهم آورده تا دانشجویان به راحتی بتوانند جهت تحصیل در رشته های ذکر شده به کشور انگلستان و یا سایر کشورها نظیر: آمریکا، پاریس و یا غیره بروند. علاقمندان به تحصیل در رشته های فشن، مد و طراحی می توانند از سنین ۱۸ سالگی درخواست‌ های خود را برای دریافت پذیرش به لوکس ترین دانشگاه های انگلستان ارسال کنند. آنان جهت دریافت پذیرش باید حداقل آیلتس ۵.۵  ارائه دهند. علاوه بر این، ارائه مدرک دیپلم ۱۲ ساله و ارائه رسید پرداختی از الزامات پذیرش می باشد. یک نکته مهم و حائز اهمیت در خصوص تحصیل در رشته های موجود و طراحی این است که دانشجویان بایستی قبل از ورود به دانشگاه دوره یک ساله فاندیشن را سپری کنند. آنان در این دوره‌ ها با مفاهیم فشن، طراحی و مد می‌شوند. بعلاوه سطح زبان آنان ارتقا می‌یابد. پس از گذراندن دوره کالج می توانید به بهترین دانشگاه ها ورود کنید. همان گونه که در متن فوق بدان اشاره نمودیم، دوره لیسانس ۳ ساله است. شما می توانید در صورت تمایل دوره‌های کار تحصیل را برای این رشته ها انتخاب نمایید و ۲ سال اول را مشغول به تحصیل شوید و سال سوم خود را به کمک شرکت‌هایی که همکار کالج می باشند، استخدام شوید و یک سال کامل را مشغول به کار در زمینه طراحی و فشن شوید و سال آخر تحصیل که سال چهارم شما می باشد را مجدد به تحصیلات آکادمیک بپردازید. همین روند را می توان برای مقطع فوق لیسانس در نظر گرفت.

شرایط کار پس از شرکت در دوره های کار تحصیل در انگلستان:

کشور انگلستان ار نظر اقتصاد در سطح بالا و از نظر نرخ بیکاری در سطح پایین می باشد. بنابراین اگر دانشجویی می باشد که به منظور تحصیل به کشور انگلستان مهاجرت نموده اید، می توانید به راحتی پس از اتمام دوره های تحصیلی خود مشغول به کار در بهترین شرکت های دولتی یا خصوصی شوید. مدرکی که پس از فارغ‌التحصیلی از این کشور دریافت می‌کنید در کل دنیا معتبر می باشد. حال اگر تحصیلات خود را با دوره‌های کار تحصیل به اتمام رسانده باشید، شانس شما برای دریافت کار به بالای ۹۹ درصد افزایش می‌یابد. زیرا کارفرمایان دانشجویانی را که سابقه کار دارند را به راحتی استخدام می کنند و از همان ابتدا به آنان حقوق بالایی اعطا می کنند. شایان ذکر است، دانشجویان تا 2 سال پس ازاتمام تحصیل اجازه دارند در این کشور به دنبال کار با رشته مربوطه خود باشند. در واقع می توان گفت کار شما در کشور انگلستان تضمین شده می باشد. نموداری در ذیل این نوشتار تدوین دادیم، که نمایانگر نرخ بیکاری در انگستان می باشد.

نرخ بیکاری در انگلستان 2020

اقامت و تابعیت از طریق دوره کار تحصیل انگلستان:

معمولا متقاضیانی که جهت تحصیل به کشور انگلستان مهاجرت کرده اند، تمایل به دریافت اقامت و تابعیت این کشور را دارند. مهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری از راه‌های اصلی مهاجرت به انگلستان هستند. اشخاصی که از طریق یکی از این روش ها وارد خاک انگلستان می شوند،  پس از گذشت چند سال به اقامت دائم می رسند و پس از آن می‌توانند در صورت واجد شرایط بودن درخواست پاسپورت دهند. شما می توانید پس از اتمام دوره های تحصیلی و یافتن کار مناسب با رشته تحصیلی خود اقامت تحصیلی را به اقامت کاری تبدیل نمایید. اقامت کاری یک اقامت ۵ ساله می‌باشد. متقاضیان پس از گذشت 5 سال زندگی در این کشور، می توانند اقامت دائم این کشور را اخذ نمایند. یک نکته حائز اهمیت در خصوص اخذ تابعیت و پاسپورت کشور انگلستان این می باشد، که تمامی متقاضیان می توانند پس از 6 الی 7 سال زندگی در این کشور، در صورت مرتکب نشدن به هیچ جرم و جنایتی و مسلط شدن بر زبان انگلستان، آن را درخواست نمایند.

مزایای شرکت در دوره کار تحصیل انگلستان:

تحصیل در دوره های کار تحصیل انگلستان برای اشخاصی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، فرصت مناسبی برای دریافت اقامت و تابعیت می باشد. دانشگاه های رتبه برتر و تاپ کشور انگلستان، دریافت مدرک تحصیلی فوق لیسانس پس از دو سال، مقرون به صرفه بودن هزینه های زندگی و تحصیل با شرکت در برنامه‌های کار تحصیل همراه با حقوق، دریافت اقامت دائم پس از ۵ سال کار، دستیابی به پاسپورت معتبر انگلستان و غیره از مزایای تحصیل در این کشور می‌باشند. داشتن سابقه کار سبب می شود تا متقاضی به عنوان یک کارمند با ارزش استخدام شود. در زیر، به دیگر مزایای تحصیل در این کشور اشاره نمودیم.

 • مقاطع تحصیلی در انگلستان به طور کلی کوتاه تر از سایر کشورها است و به کاهش شهریه و هزینه های اقامت کمک می کند.
 • انگلستان علاوه بر تحصیل یک مکان عالی برای زندگی می باشد.
 • داشتن همراه در حین تحصیل در دوره های کار تحصیل از دیگر مزایای این کشور می باشد.
 • با گذراندن دوره های کار تحصیل، کار شما تقریبا تضمین شده است.

فایل تصویری کارشناس موسسه ملک پور در خصوص ویزای کار تحصیل انگلستان

فایل صوتی این ویدئو

خدمات موسسه ملک پور در زمینه کار تحصیل در انگلستان:

موسسه حقوقی ملک پور با تجربه طولانی که در زمینه مهاجرت کسب کرده است، آماده خدمت رسانی به شما متقاضیان مهاجرت می باشد. ویزای کار و تحصیل در انگلستان یکی از صدها گامی می باشد که این موسسه در زمینه مهاجرت برای متقاضیان بین‌المللی  به خصوص اتباع ایرانی برداشته است. دوره‌های کار تحصیل امروزه محبوبیت ویژه‌ای در میان متقاضیان دارد. اکثر دانشجویان ایرانی خواهان شرکت در این دوره‌ها می باشند. یکی از مزایای بارز شرکت در این دوره ها کسب درآمد بالا در حین تحصیل می باشد. موسسه حقوقی ملک پور شرایطی فراهم آورده تا شما بتوانید بر اساس نیاز خود از خدمات این موسسه نظیر: ویزای دانشجویی و دانش آموزی، ویزای کار تحصیل، مشاوره مهاجرتی رایگان و دسترسی آسان و راحت به وب سایت رسمی استفاده نمایید. متقاضیان ارجمند این  مقاله توسط تیم کاردانان موسسه حقوقی ملک پور تهیه و تنظیم گردیده است. لذا هرگونه کپی برداری از آن غیر قانونی و شرعا حرام می باشد.

نتیجه گیری کلی در خصوص ویزای کار تحصیل انگلستان:

ویزای کار تحصیل انگلستان، کار در حین تحصیل در انگلستان و کار دانشجویی در انگلستان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. به طور کلی شرایط دریافت ویزای کار تحصیل انگلستان را بیان کردیم. دریافتیم که، تمامی دانشجویان واجد شرایط می ‌توانند از طریق ویزای کار تحصیل انگلستان یا به عبارتی ویزای تحصیلی انگلستان، جهت بهره مندی از آموزش عالیه به بهترین دانشگاه انگلستان بروند و کار در حین تحصیل در انگلستان را تجربه کنند. از آنجا که دوره های کار تحصیل برای اکثریت رشته ها اجرا شدنی می باشد، دانشجویان می توانند، یک سال از تحصیلات خود را کار کرده و از این طریق درآمد داشته باشند.اگر پس از مطالعه نوشتار ویزای کار تحصیل انگلستان به کسب اطلاعات کامل تری نیاز داشتید، پیشنهاد می کنیم با کارشناسان موسسه ملک پور اتریش تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین می توانید در صورت داشتن سوال آن را در انتهای مقاله مطرح کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ گو خواهند بود. در صورت رضایت از این مقاله به آن پنج ستاره ارزشمند بدهید.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه ویزای کار تحصیل انگلستان

آیا اخذ اقامت و تابعیت انگلستان از طریق کاری امکان پذیر می باشد؟

 بله، متقاضیان پس از گذشت 5 سال از کار و زندگی در این کشور می توانند در راستای دریافت اقامت و تابعیت اقدام کنند.

✅آیا با دریافت ویزای کار تحصیل انگلستان می توان نسبت به ویزای کار انگلیس تضمینی نیز مطمئن بود؟

از آنجا که دانشجویان در دوره کار تحصیل انگلیس، در کمپانی های بزرگ به کارآموزی می پردازند، شانس دریافت ویزای کار انگلیس برایشان بسیار بالاست.

✅شرایط دریافت ویزای کار انگلیس 2021 چیست؟

دریافت ویزای کار انگلیس 2021 از دو طریق دریافت پیشنهاد کار و شرکت در دوره کار تحصیل انگلستان ممکن است. افراد می توانند در صورت داشتن تحصیلات، تخصص و تجربه کار مفید از طریق دریافت پیشنهاد کار اقدام کنند. در غیر این صورت با شرکت در دوره های کار تحصیل و کارآموزی در کشور انگلستان شانس بالایی برای دریافت ویزای کار انگلیس 2021 دارند.

✅آیا می توان در مقطع کارشناسی ارشد برای دوره های کار تحصیل ویزا گرفت؟

بله، افراد برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد نیز می توانند برای ویزای کار تحصیل انگلیس اقدام کنند.

2 پاسخ
 1. مهران غلامي
  مهران غلامي گفته:

  سلام بنده فيزيوتراپيست هستم ٢٨ساله با بيش از سه سال سابقه كار همسرم بتازگي ليسانس روانشناسي گرفته باتوجه به اينكه شغل هر دو ما جز مشاغل مورد نياز كانادا هست بنظرتون راحت ترين و ارزانترين كشور براي بنده كاناداست يا اروپا

  پاسخ
  • ghasemi
   ghasemi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز
   متخصصان در رشته های فیزیوتراپی و روانشناسی به دلیل اینکه در حوزه های درمانی هستند، برای دریافت اجازه کار در هر کشوری نیاز به معادل سازی خواهند داشت. به این معنی که مدارک تحصیلی شما باید ارزیابی و تایید گردد و دوره های لازم را طی کنید. به علاوه سطح زبان خوبی باید داشته باشید. خوشبختانه سن شما برای ویزای کار تحصیل مناسب است. اگر در رشته مرتبط در دوره کار تحصیل پذیرش بگیرید. می توانید علاوه بر تحصیل به کار نیز بپردازید. برای تحلیل بهتر شرایط خودتون بهتره که با کارشناسان موسسه تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را قرار دهید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود. برای کشور کانادا هم می توانید از طریق تحصیل یا اسکیل ورکر اقدام کنید. البته نیازمند بررسی دقیق سایر شرایط شما مثل سطح زبان، میزان تجربه کار و … است.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *