بازار کار برنامه نویسی در هلند

آنچه در این مقاله میخوانید

 • شرایط عمومی بازار کار برنامه نویسی در هلند
 • بررسی بازار کار برنامه نویسی در هلند
 • شرایط مورد نیاز برای مهاجرت کاری برنامه نویس به هلند
 • عناوین شغلی و شرح وظایف شغلی برنامه نویسان در هلند
 • میزان درآمد برنامه نویس در هلند
 • اخذ ویزای کار هلند برای برنامه نویسان
 • اخذ اقامت هلند از طریق ویزای کاری برای برنامه نویس
 • نحوه کاریابی برای برنامه نویس در هلند
 • بازار کار برنامه نویسی در هلند و سخن پایانی
بازار-کار-برنامه-نویسی-هلند شرایط کار برنامه نویس در هلند

بازار کار برنامه نویسی در هلند و مقدمه ای بر آن

بازار کار برنامه نویسی در هلند ، درآمد برنامه نویسان در هلند، بهترین زبان برنامه نویسی در هلند و برنامه نویسی در هلند را در این مقاله مورد بررسی علمی قرار خواهیم داد. درآمد برنامه نویسان در هلند به چه میزان است؟ بهترین زبان برنامه نویسی در هلند چیست؟ بهترین شهر برای مهاجرت برنامه نویسان در هلند کدام است؟ شرایط برنامه نویسی در هلند چگونه است؟ در ادامه به بررسی این سوالات و نکات مهم در زمینه بازار کار برنامه نویسی در هلند خواهیم پرداخت. هلند کشوری کوچک در شمال غربی اروپا با اقتصادی توسعه یافته می باشد. اقتصاد این کشور بر پایه کشاورزی است اما به دلیل پیشرفت در صنعت فناوری اطلاعات، درخواست برای کار در زمینه برنامه نویسی و مهندسی کامپیوتر در این کشور بالا می باشد. به همین دلیل مهاجران و متخصصین زیادی هر ساله برای کار به این کشور مهاجرت می نمایند. شما همراهان گرامی می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه بازار کار برنامه نویسی در هلند با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید. همچنین برای کسب جدید ترین اطلاعات در خصوص مهاجرت به کشور های مختلف جهان می توانید به مقالات در وب سایت های معتبر این موسسه مراجعه نمایید.

شرایط عمومی بازار کار برنامه نویسی در هلند:

هلند کشوری است کوچک از قلمرو های پادشاهی هلند در شمال غربی اروپا که با کشور های آلمان، بلژیک و از طریق دریا با بریتانیا همسایه است. مساحت کشور هلند 41،543 کیلومتر مربع و وجه رایج در این کشور یورو می باشد. پایتخت کشور هلند شهر آمستردام است اما به منظور تمرکز زدایی بسیاری از وزارت خانه ها و سفارتخانه ها در اطراف یا داخل شهر لاهه قرار دارند. جمعیت کشور هلند بیش از 17.1 میلیون نفر است و مردم در این کشور به زبان هلندی صحبت می کنند. بندر روتردام دومین شهر بزرگ هلند و از نظر مساحت و تعداد اسکله ها، بزرگ ترین بند اروپا نیز به شمار می رود. دامداری و کشاورزی و همچنین پرورش گل از پایه های اقتصاد در هلند به شمار می رود. هلند علی رغم کوچکی، سهم بزرگی در تجارت و بانکداری جهانی دارد. شرکت های بزرگ در سطح جهان مانند هاینکن، آکزونوبل و فیلیپس در کشور هلند قرار دارند و هلند بیش از نیمی از سهام شرکت بزرگ شل که در زمینه استخراج نفت و گاز فعالیت دارد را در اختیار دارد. کشتی سازی و صنایع شیمیایی در کشور هلند جزو صنایع مادر محسوب می شود. به دلیل توسعه و اقتصاد بالا و همچنین پیشرفت تکنولوژی در این کشور، صنعت فناوری اطلاعات دچار تحول و پیشرفت گشته است. از این رو به دلیل وجود شرکت های بزرگ فناوری در این کشور، درخواست در زمینه برنامه نویسی در هلند بالا می باشد. به دلیل درآمد مناسب در این زمینه، افراد زیادی هر ساله برای کار برنامه نویسی به این کشور مهاجرت می نمایند. در ادامه به بررسی بازار کار برنامه نویسی در هلند و شرایط کار در این کشور می پردازیم.

شرایط عمومی هلند درباره هلند پایتخت هلند جمعیت و مساحت هلند

خواندن مقالات زیر نیز میتواند برای شما مفید باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد کشور هلند

فایل تصویری توضیحات استاد ملک پور در خصوص نکات کاریابی در اروپا

فایل صوتی توضیحات استاد ملک پور در خصوص نکات کاریابی در اروپا

فایل تصویری توضیحات استاد ملک پور در خصوص کار در خارج از کشور

فایل صوتی توضیحات استاد ملک پور در خصوص کار در خارج از کشور

بررسی بازار کار برنامه نویسی در هلند:

هلند میزبان بسیاری از شرکت های بین المللی و بسیاری از سازمان های فعال در سراسر جهان است. توسعه و برنامه نویسی نرم افزار، بسته به محیط خاص، لزوما نیازی به زبان هلندی ندارد. این بدان معنا است که اکثر توسعه و پشتیبانی نرم افزار با استفاده از زبان انگلیسی صورت می گیرد. در این صورت بیشتر فرصت های شغلی مانند توسعه دهنده نرم افزار، مدیریت پایگاه داده و مشاوران و مدیران در حوزه برنامه نویسی باید به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشند. بیشتر مشاغل در زمینه برنامه نویسی و مهندسی کامپیوتر در کشور هلند به صورت دائمی یا پاره وقت می باشند اما به دلیل توسعه فناوری، فرصت های شغلی فراوانی برای متقاضیان در این کشور قرار دارد. افراد می تواند به صورت مستقل یا قراردادی یا به صورت پروژه محور در هلند مشغول به کار شوند. برنامه نویسی در هلند می تواند یکی از بهترین شغل ها و پر درآمد ترین رشته در کشور هلند باشد و به همین دلیل برای کار در کشور هلند به عنوان برنامه نویس یا مهندسی کامپیوتر، افراد باید رزومه کاری مناسب در کنار مدرک تحصیلی مرتبط داشته باشند. متخصصین و برنامه نویسان می توانند برای کار در کشور هلند با داشتن دانش در زبان انگلیسی و همچنین تخصص بالا در برنامه نویسی یا مهندسی کامپیوتر می توانند شغل مناسب خود را در این کشور پیدا نمایند.

شرایط مورد نیاز برای مهاجرت کاری برنامه نویس به هلند:

برای برنامه نویسی در هلند افراد باید شرایط گوناگونی را داشته باشند. برای کار در زمینه برنامه نویسی در کشور هلند افراد باید مدرک زبان انگلیسی داشته و بتوانند به صورت مسلط به این زبان صحبت کنند. همچنین برای زندگی در این کشور دانستن زبان هلندی برای متقاضیان می تواند به بهبود کیفیت زندگی در این کشور ضروری است. از طرف دیگر، متقاضیان کار در زمینه برنامه نویسی باید بهترین زبان برنامه نویسی در هلند را شناسایی و در آن تخصص داشته باشند. دانستن بهترین زبان برنامه نویسی در هلند می تواند به پیدا کردن کار و همچنین راحتی در محیط کاری کمک شایانی بنماید. بهترین زبان برنامه نویسی در هلند و همچنین محبوب ترین آن ها ویژوال بیسیک برای برنامه ها می باشد. زبان های دیگری در زمینه برنامه نویسی در هلند مانند PHP نیز وجود دارد. برای کار در زمینه برنامه نویس و داشتن شرایط این کار افراد باید بتوانند با استفاده از تجربیات و همچنین سابقه کار خود کارفرما را برای به دست آوردن کار مورد نظر خود مجاب نمایند. بنابراین یکی از اصلی ترین شرایط برای برنامه نویسی در هلند و مهاجرت از این طریق، داشتن سابقه کار مرتبط است. میزان سابقه کار در زمینه برنامه نویسی باید بیشتر از 1 سال باشد. محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در هلند به شرح زیر می باشد:

محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در هلند
Visual basic for applications Objective-C
PERL ASSEMBLY
C PHP
RUBY C++
JAVA R

عناوین شغلی و شرح وظایف شغلی برنامه نویسان در هلند:

برنامه نویسی در هلند در سطح مناسبی قرار دارد و این زمینه کاری توسعه یافته می باشد. برنامه نویسان در صنعت امروزه در سراسر جهان نقش مهمی را ایفا می کنند . به دلیل پیشرفت صنعت در هلند، نقش متخصصین کامپیوتر بسیار پر رنگ می باشد. افراد برای کار در این زمینه باید تخصص مورد نیاز داشته باشند و دارای وظایف متعددی می باشند. چند نمونه از وظایف برنامه نویسان در کشور هلند به شرح زیر می باشد:

 • نوشتن کد و رفع ایراد آن
 • طراحی و آزمایش ساختار های کامپیوتری
 • رفع ایراد مشکلات سیستم
 • مدیریت پایگاه داده در سیستم
 • نوشتن دستور العمل های رایانه ای

مشاغل متنوعی در زمینه برنامه نویسی و مهندسی کامپیوتر در کشور هلند وجود دارد. بیشتر کار موجود در این کشور در زمینه ساخت برنامه های کاربردی می باشد. بازار کار برنامه نویسی در هلند برای آن دسته از افرادی که دارای سابقه کار و دانش بسیار وسعی می باشند مناسب است. چند نمونه از مشاغل موجود در زمینه برنامه نویسی را مشاهده می نمایید:

مشاغل موجود در زمینه برنامه نویسی در هلند
توسعه دهنده نرم افزار برنامه نویس نرم افزار
مدیریت پایگاه داده برنامه نویس بازی های ویدیویی
برنامه نویس یادگیری عمیق برنامه نویس یادگیری ماشین
توسعه دهنده وب برنامه نویس وب
مهندس نرم افزار مهندس سیستم های لینوکسی

میزان درآمد برنامه نویس در هلند:

درآمد برنامه نویسان در هلند برای متقاضیان دارای اهمیت فراوانی می باشد. افراد به دلیل سطح رفاه و ایجاد زندگی بهتر به کشور هلند مهاجرت می کنند. لذا با بررسی میزان درآمد برنامه نویسان در هلند و همچنین میزان هزینه های زندگی در این کشور می توان سطح رفاه را در این کشور برای برنامه نویسان متوجه شد. کم ترین میران درآمد برنامه نویسان در هلند 2100 یورو در ماه است. از سوی دیگر بیشترین میزان درآمد در این زمینه کاری 7250 یورو در ماه می باشد. متوسط درآمد برنامه نویسان در هلند 4920 یورو به صورت ماهیانه می باشد. میزان درآمد برنامه نویسان به شرایط متنوعی همچون نوع کار، نوع زبان برنامه نویسی، میزان تحصیلات، سن و سابقه کار بستگی دارد. هر چه میزان سابقه کار در زمینه برنامه نویسی بیشتر باشد، درآمد افراد در این زمینه کاری بالاتر است. بهترین شهر برای برنامه نویسی در کشور هلند، شهر آمستردام به دلیل وجود تنوع تعداد کار و همچنین درآمد بالا در این کشور می باشد. نمودار زیر نشان دهنده متوسط درآمد ماهیانه بر اساس سابقه کار می باشد:

درآمد-ماهیانه-برنامه-نویس-در-هلند-بر-اساس-سابقه-کار

اخذ ویزای کار هلند برای برنامه نویسان:

برنامه نویسان برای کار در کشور هلند به اجازه کار و اجازه اقامت این کشور نیاز دارند. به همین دلیل برای دریافت اجازه کار افراد باید ویزای کار و همچنین اجازه اقامت در کشور هلند را دریافت کنند. برای دریافت اجازه کار در کشور هلند چند نوع ویزای کاری وجود دارد. در زیر به بررسی سه مورد از ویزای کار کشور هلند می پردازیم:

ویزای کار توضیحات
مجوز مجرد GVVA این نوع ویزا بیشتر برای افرادی است که قصد به دست آوردن تجربه کاری دارند اعمال می گردد. این افراد باید توسط کارفرما در کشور هلند تایید شوند و کارفرما به عنوان حامی مالی در این کشور درخواست ارائه می نماید. دانشجویان، کارگران فصلی و افرادی که حداکثر 3 ماه در کشور هلند مشغول به کار هستند نمی توانند این ویزا را درخواست نمایند.
ویزای کارت آبی اروپا European Blue card دارندگان کارت آبی اروپا می توانند بدون داشتن اجازه اقامت در این کشور همراه با خانواده خود در هلند مشغول کار و اقامت شوند. دارندگان کارت آبی اروپا مانند دارندگان ویزای افراد ماهر شرایط یکسانی دارند این نوع ویزا فقط برای متقاضیان تحصیل کرده می باشد.
مجوز افراد ماهر highly skilled migrant permit این ویزا برای افرادی است که از طرق کارفرما پیشنهاد کاری دریافت کرده اند. این ویزا به کارفرمایان در کشور هلند این امکان را می دهد که نیروی کار مورد نیاز و با استعداد برای کار و تکمیل موقعیت شغلی استخدام نمایند. افراد برای دریافت این ویزا باید سابقه کار و میزان تخصص بالا در زمینه کاری مرتیط و همچنین حداقل مدرک لیسانس داشته باشند. این نوع ویزا بیشتر برای افراد در زمینه فناوری اطلاعات کاربرد دارد.

اخذ اقامت هلند از طریق ویزای کاری برای برنامه نویس:

در کشور هلند برنامه نویسان می توانند اقامت دائم و همچنین تابعیت کشور هلند را دریافت کنند. این مورد از با اهمیت ترین موارد برای مهاجران به کشور هلند محسوب می شود. از آن جایی که کشور هلند عضو اتحادیه اروپا می باشد، افراد با داشتن تابعیت و پاسپورت کشور هلند بدون ویزا می توانند به کشور های اتحادیه اروپا سفر نمایند. دارندگان ویزای موقت در کشور هلند می توانند پس از سپری کردن 5 سال به طور بی وقفه در هلند اقامت دائم خود را دریافت نمایند. از این رو، در تمام مدت اقامت فرد باید در این کشور مشغول به کار بوده و مالیات خود را در این کشور پرداخت نماید. پس از دریافت اقامت دائم، برنامه نویسان می توانند با داشتن شرایطی همچون تسلط به زبان هلندی، نداشتن هیچ گونه سابقه کیفری و نشان دادن اینکه افراد با فرهنگ کشور هلند ادغام شده اند، می توانند تابعیت این کشور را دریافت نمایند. برنامه نویسان ایرانی در کشور هلند می توانند تابعیت دوگانه در کشور هلند داشته باشند. این بدان معنا است که افراد در کنار نگه داشتن تابعیت ایرانی خود، می توانند تابعیت کشور هلند را دریافت نمایند.

نحوه کاریابی برای برنامه نویس:

همانطور که اشاره کردیم، برای دریافت مجوز کار و ویزای کار کشور هلند افراد باید پیشنهاد کاری از سوی کارفرما در این کشور دریافت نمایند. به همین منظور، کاریابی در کشور هلند دارای اهمیت است. برنامه نویسان می توانند از طریق سایت های کاریابی به صورت غیر حضوری در کشور هلند کار مورد نظر خود را دریافت نمایند. برخی سایت های کاریابی به صورت رایگان با آگهی کردن مشاغل موجود در کشور هلند، می توانند برای متقاضیان خود کار پیدا نمایند. افراد بدین منظور باید به صورت مستقیم با کارفرما ارتباط برقرار نمایند. همچنین وب سایت های دیگری وجود دارد که رایگان نیستند. افراد پس ار ایجاد حساب کاربری و پرداخت مبلغ ناچیز، با بار گزاری رزومه خود در این سایت ها، کار مورد نظر به آن ها پیشنهاد می شود و پس از مصاحبه کاری، افراد  می توانند با دریافت قرارداد، برای درخواست ویزای کار هلند اقدام نمایند. موسسات کاریابی نیز در هلند می توانند برای برنامه نویسان به صورت غیر حضوری کار مورد نظر را پیدا نمایند اما مبلغ دریافتی توسط موسسات کاریابی در هلند بالا تر از وب سایت های کاریابی می باشد. چند نمونه از سایت های کاریابی در هلند به شرح زیر است:

وب سایت های کاریابی در  هلند
National vacature bank
Jobsonline.nl
Technicus
Monsterboard
Qreer European Technical job board
Intermediair
deBanenSites.nl
بازار کار برنامه نویسی در هلند و سخن پایانی:

بازار کار برنامه نویسی در هلند ، درآمد برنامه نویسان در هلند، بهترین زبان برنامه نویسی در هلند و برنامه نویسی در هلند را مورد بررسی قرار دادیم. هلند کشوری کوچک در شمال غربی قاره اروپا می باشد. اقتصاد کشور هلند توسعه یافته و بیشتر بر پایه صنعت و کشاورزی است. فناوری اطلاعات و مهندسی کامپیوتر به دلیل پیشرفت صنعت در این کشور جایگاه خاصی دارند و افراد خارجی برای کار در این زمینه باید سابقه کار مرتبط داشته باشند. درآمد برنامه نویسی در هلند به میزان سابقه کار فرد بستگی دارد و هرچه سابقه کار بالا تر باشد، درآمد برنامه نویسان نیز بیشتر است. به دلیل شرایط مساعد زندگی و درآمد مناسب در زمینه برنامه نویسی، هر ساله افراد زیادی در این زمینه کاری برای کار به کشور هلند مهاجرت می نمایند. بهترین شهر برای برنامه نویسی به دلیل گستردگی کار و همچنین متوسط درآمد بالا در هلند، شهر آمستردام می باشد. شما همراهان گرامی می توانید برای بدست آوردن جدید ترین روش های مهاجرت به کشور هاس سطح اول جهان، به بررسی مقالات در وب سایت های معتبر موسسه حقوقی ملک پور بپردازید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه بازار کار برنامه نویسی در هلند می توانید با مشاورین خبره این موسسه تماس حاصل نمایید. در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص بازار کار برنامه نویسی در هلند می توانید با مطرح کردن آن در قسمت دیدگاه ها، جواب آن را در کم ترین زمان ممکن دریافت نمایید. در صورت رضایت از این نوشتار یا ثبت امتیاز پنج ستاره کارشناسان ما را در نوشتن بیشتر مقالات همراهی کنید.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه بازار کار برنامه نویسی در هلند

درآمد برنامه نویسان در هلند به چه میزان است؟

محدوده درآمدی از 2100 تا 7250 یورو در ماه است.

بهترین زبان برنامه نویسی در هلند چیست؟

بهترین زبان برنامه نویسی در هلند از نظر کاربردی بودن و سهولت در یادگیری ویژوال بیسیک است.

✅بهترین شهر برای مهاجرت برنامه نویسان در هلند کدام است؟

بهترین شهر به دلیل تنوع کاری و میزان درآمد بالا آمستردام می باشد.

✅شرایط برنامه نویسی در هلند چگونه است؟

برنامه نویسی در هلند بسیار گسترده و توسعه یافته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *