پر درآمد ترین شغل ها در سوئد

آنچه در این مقاله میخوانید

 • پر درآمد ترین شغل ها در سوئد و شرایط عمومی آن
 • لیست مشاغل پر درآمد در سوئد
  • پزشک
  • قاضی
  • وکیل
  • مدیر بانک
  • مدیر ارشد اجرایی
  • مدیر ارشد مالی
  • دندانپزشک
  • استاد دانشگاه
  • خلبان
  • مدیر بازاریابی
 • پر درآمد ترین شغل ها در سوئد و سخن پایانی

پر درآمد ترین شغل ها در سوئد و مقدمه ای بر آن

پر درآمد ترین شغل ها در سوئد ، درآمد در سوئد، پر طرفدار ترین شغل ها در سوئد، بهترین شغل برای مهاجرت به سوئد را در این نوشتار مورد بررسی علمی قرار خواهیم داد. متوسط درآمد در سوئد در چه میزانی می باشد؟ پر طرفدار ترین شغل ها در سوئد دارای چی خصوصیاتی هستند؟ بهترین شغل برای مهاجرت به سوئد کدام است؟ پر درآمد ترین شغل ها در سوئد در کدام دسته قرار دارند؟ در ادامه مقاله به بررسی این سوالات و نکات مهم در خصوص پر درآمد ترین شغل ها در سوئد خواهیم پرداخت. سوئد کشوری سرد در شمال قاره اروپا می باشد. این کشور دارای اقتصادی توسعه یافته همانند سایر کشور های حوزه اسکاندیناوی می باشد. نرخ تورم در این کشور نزدیک به صفر است و درآمد در سطح بالایی قرار دارد. به همین دلیل متقاضیان زیادی هر ساله برای ایجاد زندگی بهتر و پیدا کردن رفاه و آرامش به این کشور سفر می کنند. به همین دلیل میزان درآمد در سوئد و همچنین بهترین شغل برای مهاجرت به سوئد دارای اهمیت می باشد. شما همراهان گرامی می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه پر درآمد ترین شغل ها در سوئد با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به کشور های جهان، به بررسی مقالات در وب سایت های این موسسه بپردازید.

پر درآمد ترین شغل ها در فنلاند و شرایط عمومی آن:

سوئد با نام رسمی پادشاهی سوئد کشوری در شمال اروپا و در شبه جزیره اسکاندیناوی است. سوئد با نروژ، فنلاند، خلیج بوتنی، دریای بالتیک و دانمارک همسایه است. مساحت کشور سوئد 450,295 کیلومتر مربع و پایتخت و بزرگ ترین شهر این کشور استکهلم می باشد. جمعیت کشور سوئد بیش از 10 میلیون نفر می باشد که بیش از 7.9 میلیون نفر از آن ها در این کشور به دنیا آمده اند. لذا این میزان نشان دهنده میزان مهاجر پذیری این کشور می باشد. سوئد هشتمین جایگاه در دنیا در سرانه تولید ناخالص داخلی را دارد و جایگاه خوبی در جنبه های گوناگون نظیر کیفیت زندگی، آزادی شهروندی، بهداشت، رفاه و توسعه انسانی دارد. وجه رایج در این کشور کرون سوئد می باشد. اقتصاد کشور سوئد توسعه یافته و وابسته به صادرات کالا می باشد. به طوری که 35 درصد از صادرات این کشور را ماشین آلات تشکیل می دهد. این کشور همچنین دارای رشد اقتصادی مناسب در اتحادیه اروپا می باشد. به دلیل اقتصاد مناسب و رفاه در این کشور، هر ساله افراد زیادی به قصد کار و زندگی به این کشور سفر می کنند. درآمد در کشور سوئد در حد مناسبی می باشد و در چند سال گذشته این میزان دچار رشد گردیده است. درآمد در سوئد به بیش از 34 هزار کرون در ماه رسیده است که مبلغ مناسبی می باشد. نمودار زیر میزان را نمایش می دهد:

خواندن مقالات زیر نیز میتواند برای شما مفید باشد.

اطلاعات بیشتر

فایل تصویری توضیحات استاد ملک پور در خصوص کاریابی در سوئد

فایل صوتی توضیحات استاد ملک پور در خصوص کاریابی در سوئد

لیست مشاغل پر درآمد در سوئد:

افراد به دنبال بهترین شغل برای مهاجرت به سوئد و پر طرفدار ترین شغل ها در سوئد می باشند. پر درآمد ترین شغل ها در سوئد باعث می شود که مهاجران میزان درآمد شغل خود را بسنجند و در صورت وجود شغل آینده خود در این لیست، می توانند رفاه خود در این کشور را متوجه شوند. لیست پر درآمد ترین شغل ها در سوئد به شرح زیر می باشد:

پزشک:

در سر تا سر دنیا پزشکی یکی از پر متقاضی ترین و البته پر درآمد ترین شغل می باشد. پزشکان به عنوان اولین افرادی که با بیماران در ارتباط هستند شغل مهم و حساسی دارند. افراد برای کار در این رشته در سوئد باید اجازه کار دریافت بنمابند. از این رو که دریافت مجوز کار در سوئد بسته به کشوری که شما مدرک خود را دریافت نموده اید متفاوت می باشد. افراد خارجی باید برای کار در این کشور باید در آزمون مهارت زبان و همچنین مهارت در پزشکی را با موفقیت سپری کنید. پس از آزمون افراد باید یک دوره آموزش قانون پزشکی و همچنین دوره آموزش بالینی را سپری کنند. پس از موفقیت در این دوره ها و داشتن مهارت زبان افراد می توانند مجوز خود را دریافت کنند. دوره های پزشکی برای دریافت مدرک پزشکی در سوئد بیشتر از 6 سال به طول می انجامد. پزشکی یکی از پر درآمد ترین شغل ها در سوئد می باشد و محدوده درآمد در این رشته 88.9 تا 255 هزار کرون در ماه است.

قاضی:

یکی دیگر از پر درآمد ترین شغل ها در سوئد قاضی می باشد. افراد برای داشتن اجازه کار در این زمینه باید تابعیت کشور سوئد را دریافت بنمایند. همچنین برای اینکه افراد به عنوان قاضی در این کشور شناخته شوند باید در این کشور مدرک کارشناسی حقوق را دریافت بنمایند. داشتن مدرک حقوق از دیگر کشور های حوزه اسکاندیناوی می تواند معادل مدرک حقوق در کشور سوئیس باشد. بیشتر قاضی ها در کشور سوئیس به عنوان قاضی دادگاه منطقه ای یا دادگاه تجدید نظر فعالیت دارند. درآمد در سوئیس در این رشته در محدوده 74.7 تا 214 هزار کرون در ماه می باشد.

وکیل:

یکی از پر طرفدار ترین شغل هر در سوئد وکالت می باشد. افراد در این شغل وظیفه راهنمایی و همچنین کمک به متقاضیان را دارند. افراد خارجی برای کار در این شغل باید حتما مدرک حداقل لیسانس در زمینه حقوق را داشته باشند. در صورت داشتن این مدرک باید در دوره های وکالت در سوئد که به مدت دو سال می باشد. آموزش وکالت در کشور سوئیس 4.5 سال می باشد که در صورت سپری کردن این دوره افراد باید در دوره های کار آموزی را سپری کنند. افراد خارجی در صورت کار در این کشور باید به زبان سوئدی مسلط باشند به دلیل اینکه تمام دوره های حقوق در این کشور به این زبان ارائه می شوند. میزان درآمد این مشاغل در سوئد 60.5 تا 173 هزار کرون است.

وکیل مشاغل مورد نیاز بهترین شغل مشاغل پر درآمد

مدیر بانک:

مدیر بانک وظیفه هماهنگی و هدایت موسسات مالی مانند بانک ها و اتحادیه های اعتباری را بر عهده دارد. همچنین این افراد باید به هماهنگی و نظم تیم ها و همچنین کارمندان خود رسیدگی کنند. مدیران بانک در دفاتر خود کار می کنند و به صورت تمام وقت در شعبه های بانکی به کار مشغول می شوند. افراد برای کار در این شغل باید حداقل مدرک لیسانس در زمینه مالی و همچنین سابقه کار بیشتر از 5 سال داشته باشند. میزان درآمد در سوئیس برای این شغل 56.9 تا 163 هزار کرون می باشد.

مدیر ارشد اجرایی:

مدیر اجرایی یا مدیر عامل بالا ترین سمت در شرکت می باشد. این فرد موظف است که دستور عمل های مورد نیاز شرکت را تهیه نماید و به هیئت مدیره ارائه کند. این افراد وظیفه بررسی و نظارت به تمام کارکنان و روزمرگی های شرکت را دارد. مدیر ارشد اجرایی می تواند عضوی از هیئت مدیره باشد اما ممکن است مدیر آن نباشند. صرف نظر از اینکه مدیر ارشد اجرایی عضو هیئت مدیره باشد یا خیر، وی حق حضور در جلسات هیئت مدیره را دارد و برای امور تصمیم بگیرد. افراد برای کار در این زمینه شغلی باید حداقل مدرک لیسانس در زمینه مدیریت یا مالی داشته باشند و همچنین داشتن سابقه کار در این شغل الزامی است. درآمد در سوئد در این زمینه 49.8 تا 143 هزار کرون می باشد.

مدیر ارشد مالی:

مدیر ارشد مالی یکی از بالا ترین مقامات در شرکت است و مستقیما به مدیر عامل گزارش می دهد. مسئولیت اصلی مدیر ارشد مالی گزارش سود و زیان، تخصیص بودجه، پیش بینی مالی و مدیریت ریسک مالی می باشد. همچنین این افراد باید بتوانند با کارمندان ارتباط برقرار کنند و داشتن قدرت رهبری یکی از الزامات است. برای داشتن صلاحیت افراد باید حداقل مدرک لیسانس در یکی از رشته های مالی مرتبط مانند حسابداری داشته باشند و داشتن بیش از 5 سال تجربه کاری در زمینه اقتصاد یا حسابداری ضروری است. متوسط درآمد در این زمینه در سوئد 49.8 تا 143 هزار کرون است.

دندان پزشک:

یکی از پر درآمد ترین شغل ها در سوئد رشته دندانپزشکی می باشد. دارندگان مدرک دندانپزشکی در خارج از سوئد یا دندانپزشکان که قصد کار در این کشور را دارند باید پیش از کار در این کشور دوره های مقدماتی آموزش در رشته دندانپزشکی که به مدت یک سال می باشد را سپری کنند. اما افرادی که در حوزه اسکاندیناوی مدرک خود را دریافت کرده اند می توانند با تطبیق مدرک خود می تواند در این کشور مشغول به کار شوند. افراد برای تحصیل و کار می توانند پس از سپری کردن دوره 6 ساله در این رشته و پشت سر گذاشتن دوره های کار آموزی می توانند در سوئد مشغول به کار شوند. به دلیل افزایش جمعیت و تقاضا در این رشته، دندانپزشکی بهترین شغل برای مهاجرت به سوئد می باشد. میران درآمد در این رشته بستگی به تعداد مراجعین دارد. درآمد متوسط در این رشته 48 تا 138 هزار کرون در ماه است.

استاد دانشگاه:

استاد دانشگاه یکی از پر طرفدار ترین شغل ها در سوئد می باشد. استادان دانشگاه در زمینه های مختلف در مقاطع تحصیلی به تدریس برای دانشجویان بپردازند. همچنین این افراد می توانند در تولید مقالات علمی تحقیق به عمل بیاورند. افراد برای کار در این زمینه شغلی باید مدرک دکتری در زمینه کاری مورد نظر را داشته باشند. همچنین داشتن سابقه کار برای متقاضیان خارجی و همچنین داشتن چند مقاله بین المللی در زمینه رشته تخصصی الزامی می باشد. درآمد در سوئد در زمینه استاد دانشگاه 42.7 تا 122 هزار کرون در ماه است.

خلبان:

خلبانی یکی دیگر از پر درآمد ترین شغل ها در سوئد و همچنین پر طرفدار ترین شغل ها در سوئد می باشد. خلبانان شغلی حساس و مهم را ایفا می کنند چرا که در پرواز های هوایی اگر اشتباهی صورت گیرد دچار فاجعه عظیم می گردد. متقاضیان کار در این زمینه شغلی باید در دوره های آموزش خلبانی در سوئد که به مدت دو سال می باشد شرکت کنند. پس پایان دوره های آموزش فرد باید در دوره آموزش عملی شرکت کند. برای کار به عنوان خلبان فرد متقاضی باید با دفتر های هوایی در کشور سوئد تماس برقرار نماید و با ارائه مدارک خود موقعیت شغلی را به دست آورد. درآمد در این زمینه در کشور سوئد 35.6 تا 102 هزار کرون در ماه است.

مدیر بازاریابی:

مدیران بازاریابی نقش حیاتی در گروه های بازاریابی در شرکت های مختلف را ایفا می کنند. وظایف مدیر بازاریابی می تواند بسته به نوع و اندازه سازمان متفاوت باشد. مدیر بازاریابی ممکن است بر بسیاری از جنبه های فرآیند بازاریابی از مشاوره اولیه گرفته تا بودجه بندی، برنامه ریزی و تحلیل بازها می باشد. افراد برای کار به عنوان مدیر بازاریابی باید حداقل مدرک لیسانس در زمینه بازاریابی داشته باشند و داشتن بیشتر از 4 سال سابقه کار در زمینه بازاریابی ضروری می باشد. متوسط درآمد در این زمینه شغلی 32 تا 91.8 هزار کرون در ماه می باشد.

فایل تصویری توضیحات استاد ملک پور در خصوص شرایط کاریابی خارج از کشور

فایل صوتی توضیحات استاد ملک پور در خصوص شرایط کاریابی خارج از کشور

پر درآمد ترین مشاغل سوئد
مشاغل پر درآمد درآمد بر حسب کرون توضیحات
پزشک 88.9 تا 225 هزار افراد خارجی برای کار به عنوان پزشک باید اجازه کار در این کشور را با سپری کردن آزمون و همچنین دوره های آموزش بدست آورند. مدرک پزشکی در این کشور 6 سال به طول می انجامد.
قاضی 74.4 تا 214 هزار افراد برای کار به عنوان قاضی باید تابعیت کشور سوئد را داشته باشند و برای داشتن صلاحیت این افراد حتما باید مدرک حقوق خود را در این کشور یا کشور های حوزه اسکاندیناوی دریافت کنند.
وکیل 60.5 تا 173 هزار افراد خارجی برای کار در کشور سوئد در صورت داشتن مدرک حقوق باید دوره دو ساله را سپری کنند. همچنین دوره های تحصیلی برای دریافت مدرک حقوق در این کشور 4.5 سال می باشد. داشتن مدرک زبان سوئدی برای کار در این زمینه الزامی است.
مدیر بانک 56.9 تا 163 هزار مدیر بانک وظیفه نظارت و هماهنگی کارمندان را دارند. افراد برای کاار در این زمینه باید مدرک لیسانس در زمینه مالی و همچنین سابقه کاری بیش از 5 سال الزامی است.
مدیر ارشد اجرایی 49.8 تا 143 هزار وظایف مدیران ارشد به تهیه دستور عمل های مورد نیاز شرکت است. افراد می توانند جزو هیئت مدیره باشند. برای کار در این زمینه داشتن مدرک لیسانس در زمینه مدیریت و سابقه کار الزامی است.
مدیر ارشد مالی 49.8 تا 143 هزار وظیفه مدیر ارشد مالی گزارش سود و زیان و تحصیص بودجه می باشد. برای کار در این شغل افراد باید مدرک لیسانس در زمینه مالی و سابقه کار بیشتر از 5 سال در این زمینه را داشته باشند.
دندانپزشک 48 تا 138 هزار دارندگان مدرک دندانپزشکی در خارج از سوئد می توانند با سپری کردن دوره آموزشی یک ساله می توانند در این شکور اجازه کار دریافت کنند. همچنین افراد برای تحصیل و کار در این شغل باید 6 سال تحصیل کنند و دوره های کار آموزی را سپری کنند. بهترین شغل برای مهاجرت به سوئد دندانپزشکی می باشد.
استاد دانشگاه 42.7 تا 122 هزار افراد در این زمینه شغلی باید حتما مدرک دکتری در زمینه شغلی مورد نظر به همراه سابقه کار و مقاله های بین المللی در زمینه مورد نظر را داشته باشند.
خلبان 35.6 تا 102 هزار حساسیت در شغل خلبانی بالا می باشد و افراد برای کار در این شغل باید دوره های 2 ساله آموزش خلبانی و همچنین دوره های کار آموزی را سپری کنند.
مدیر بازاریابی 32 تا 91.8 هزار وظیفه مدیر بازاریابی بررسی بازار و طرح ریزی بازار می باشد. افراد برای کار در این زمینه باید حداقل مدرک لیسانس در زمینه بازاریابی و همچنین سابقه کار بیش تر از 4 سال لازم است.

پر درآمد ترین شغل ها در سوئد و سخن پایانی:

پر درآمد ترین شغل ها در سوئد ، درآمد در سوئد، پر طرفدار ترین شغل ها در سوئد، بهترین شغل برای مهاجرت به سوئد را مورد بررسی قرار دادیم. سوئد یکی از کشور های حوزه اسکاندیناوی است که وضعیت اقتصادی مناسبی دارد. همچنین رفاه در این کشور در سطح بالایی می باشد و میزان درآمد در سوئد در چند سال گذشته در حال افزایش بوده است و به بیش از 34 هزار کرون در ماه رسیده است. بهترین شغل برای مهاجرت به سوئد به دلیل رشد جمعیت و همچنین افزایش تقاضا دندانپزشکی می باشد. پر طرفدار ترین شغل ها در سوئد دارای درآمد بالا و همچنین میزان تقاضا مناسب و هم راستا به فرهنگ و اقتصاد این کشور می باشد. به دلیل شرایط مساعد کشور سوئد هر ساله متقاضیان زیادی برای کار در سوئد به این کشور مهاجرت می کنند. شما همراهان گرامی می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص پر درآمد ترین شغل ها در سوئد با مشاورین خبره موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس حاصل نمایید. همچنین در صورت دریافت جدید ترین روش ها برای مهاجرت به کشور های سطح اول جهان به بررسی مقالات در وب سایت های معتبر این موسسه بپردازید. در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه پر درآمد ترین شغل ها در سوئد با مطرح کردن آن در قسمت پرسش و پاسخ، جواب آن را در کم ترین زمان ممکن دریافت نمایید. در صورت داشتن رضایت از این نوشتار با ثبت امتیاز پنج ستاره، کارشناسان ما را در نوشتن بیشتر مقالات تشویق نمایید.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه پر درآمد ترین شغل ها در سوئد

✅ متوسط درآمد در سوئد در چه میزانی می باشد؟

متوسط درآمد در سوئد 34 هزار کرون در ماه است.

پر طرفدار ترین شغل ها در سوئد دارای چه خصوصیاتی هستند؟

پر طرفدار ترین شغل ها در سوئد با فرهنگ و اقتصاد و همچنین درآمد در این کشور هماهنگ هستند.

بهترین شغل برای مهاجرت به سوئد کدام است؟

بهترین شغل برای مهاجرت به سوئد از لحاظ درآمد و میزان تقاضا دندانپزشکی می باشد.

پر درآمد ترین شغل ها در سوئد در کدام دسته قرار دارند؟

پر درآمد ترین شغل ها در سوئد در دسته پزشکی و همچنین مدیریت مالی می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *