ویزای کار نیوزلند

آنچه در این مقاله میخوانید

 • شرایط عمومی کار در نیوزلند
 • ویزای کار نیوزلند
 • مدارک مورد نیاز کار در نیوزلند
 • نرخ بیکاری در نیوزلند
 • مشاغل مورد نیاز نیوزلند 2021
 • میزان حقوق کار در نیوزلند
 • نحوه کاریابی در نیوزلند
 • مؤسسات کاریابی در نیوزلند
 • بررسی ویزای همراه نیوزلند
 • اخذ اقامت و تابعیت از طریق کار در نیوزلند
 • ویزای کار نیوزلند و سخن پایانی
✅ ویزای کار نیوزلند ✅ نحوه کاریابی در کشور نیوزلند ✅ میزان درآمد مشاغل مختلف در نیوزلند توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت.

ویزای کار نیوزلند و مقدمه ای بر آن

ویزای کار نیوزلند، اخذ اقامت و مهاجرت به نیوزلند از طریق کار، نحوه و چگونگی کاریابی در نیوزلند را در این مقاله به صورت تخصصی مورد بررسی قرار خواهیم داد. آیا از شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار نیوزلند اطلاع کافی دارید؟ آیا از وضعیت اخذ اقامت و تابعیت از طریق کار در کشور نیوزلند باخبر هستید؟ چه روش های برای مهاجرت به نیوزلند از طریق کار وجود دارد؟ کاریابی در کشور نیوزلند به چه شکل انجام می شود؟ آیا برای خانواده متقاضیان کار در نیوزلند ویزای همراه صادر می گردد؟ آیا تحصیل در نیوزلند سبب اقامت کاری می گردد؟ برای یافتن پاسخ این سوالات با ما در ادامه این مقاله همراه باشید. همچنین شما می توانید برای یافتن پاسخ دیگر سوالات خود در رابطه با شرایط اخذ ویزای کار نیوزلند به مقاله های موجود دیگر در سایت موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) مراجعه نمایید و یا با تماس با شماره تلفن های موسسه از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان ما بهره مند گردید و سوالات خود را برطرف نمایید.

شرایط عمومی کار در نیوزلند:

کشور نیوزلند یا زلاندنو کشوری است واقع در جنوب غربی اقیانوس آرام که از دو جزیره بزرگ و چند جزیره کوچک تشکیل شده است. این کشور فاصله زیادی با خشکی های دیگر زمین دارد و نزدیک ترین همسایه آن کشور استرالیا می باشد که با هم دو هزار کیلومتر فاصله دارند. از سمت شمال نیز جزایر تونگا، فیجی و نیوکالدونیا همسایگان نزدیک نیوزلند به شمار می روند. زبان های رسمی نیوزلند زبان انگلیسی و مائوری می باشند. البته زبان رایج مردم این کشور انگلیسی است. پایتخت کشور نیوزلند شهر ولینگتون می باشد اما بزرگ ترین شهر آن شهر آوکلند است. جمعیت این کشور حدود 5 میلیون نفر می باشد. واحد پولی کشور نیوزلند دلار نیوزلند است و تمام معاملات و سرمایه گذاری ها در این کشور با این واحد پولی انجام می گردد. نیوزلند جزو کشور های توسعه یافته محسوب می شود و از لحاظ شاخص توسعه انسانی جزو کشور های برتر می باشد. هزینه زندگی در نیوزلند نسبت به درآمد در سطح مناسبی قرار دارد و این امر سبب ایجاد رفاه و امنیت اقتصادی برای مردم این کشورد شده است. در ادامه به بررسی شرایط اخذ ویزای کار نیوزلند خواهیم پرداخت.

حقوق و درامد پرستاران در نیوزلند

خواندن مقالات زیر نیز میتواند برای شما مفید باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد کشور نیوزلند

فایل تصویری توضیحات استاد ملک پور در خصوص کار و ویزای کار

فایل صوتی توضیحات استاد ملک پور در خصوص کار و ویزای کار

ویزای کار در نیوزلند:

همان طور که می دانید کشور نیوزلند یکی از کشور هایی است که به دلیل شرایط اقتصادی خوب هم چنین مناسب بودن هزینه زندگی در نیوزلند نسبت به درآمد، توانسته توجه افراد زیادی را برای اخذ اقامت به خود جلب نماید. بنابراین مهاجرت به نیوزلند نیز مورد توجه قرار گرفته است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم با تهیه این مقاله به سوالات شما عزیزان در رابطه با کار در نیوزلند پاسخ دهیم. متقاضیانی که قصد اشتغال در این کشور را دارند باید ابتدا اقدام به اخذ ویزای کار نیوزلند نمایند. برای اخذ این ویزا متقاضیان باید از سیستم امتیاز بندی کشور نیوزلند امتیاز لازم را به دست آورند تا بتوانند موفق به اخذ ویزای کاری نیوزلند گردند. حداقل امتیاز لازم برای دریافت ویزای کار نیوزلند امتیاز 100 می باشد به همین دلیل در این قسمت از مقاله به نحوه امتیاز بندی کشور نیوزلند برای اخذ ویزای کاری آن می پردازیم. تحصیل در نیوزلند شانس کاریابی و اخذ اقامت کاری در این کشور را بالاتر می برد.

امتیاز سن:

سن متقاضیان امتیاز دریافتی
از ۲۰ تا ۲۹ سال ۳۰
از ۳۰ تا ۳۹ سال ۲۵
از ۴۰ تا ۴۴ سال ۲۰
از ۴۵ تا ۴۹ سال ۱۰
از ۵۰ تا ۵۵ سال ۵

امتیاز سابقه کاری افراد:

تجربه کار امتیاز متقاضی
 ۲ سال ۱۰
۴ سال ۱۵
۶ سال ۲۰
۸ سال ۲۵
۱۰ سال ۳۰

امتیاز تحصیلات:

مدرک تحصیلی امتیاز متقاضی
دیپلم یا مدارک فنی و حرفه ای ۴۰
کارشناسی ۵۰
کارشناسی ارشد و دکتری ۶۰

امتیاز داشتن سابقه کار یا داشتن پیشنهاد شغلی در نیوزلند:

سابقه یا پیشنهاد شغلی امتیاز متقاضی
پیشنهاد کاری در نیوزلند ۵۰
کمتر از ۱۲ ماه سابقه کار در مشاغل تخصصی در نیوزلند ۵۰
بیشتر از ۱۲ ماه سابقه کار در مشاغل تخصصی در نیوزلند ۶۰

شرایط دریافت امتیاز اضافه برای سابقه کار یا پیشنهاد شغلی در نیوزلند:

شرایط دریافت امتیاز اضافه امتیاز متقاضی
سابقه کار در مناطق کمتر توسعه یافته ۱۰
سابقه کار در مناطقی که کمبود نیروی کار دارند ۱۰
سابقه کار در شهرهای به جز آکلند ۱۰
پیشنهاد شغلی برای همسر متقاضی ۲۰

امتیازات اضافی برای متقاضیان:

شرایط متقاضی امتیاز متقاضی
حداقل ۲ سال سابقه تحصیل در نیوزلند در مقطع کارشناسی در دانشگاه های این کشور ۱۰
داشتن ۱ سال سابقه تحصیل در نیوزلند در مقطع کارشناسی یا بالاتر ۱۰
داشتن ۲ سال سابقه تحصیل در نیوزلند در مقطع کارشناسی یا بالاتر ۱۵
تحصیل در مناطق کمتر توسعه یافته ۱۰
تحصیل در مناطقی که کمبود نیروی کار دارند ۱۰
تحصیلات همسر دیپلم و بالاتر ۱۰
تحصیلات همسر لیسانس و بالاتر ۲۰

توجه داشته باشید که متقاضیان کار در کشور نیوزلند باید حتما دارای مدرک زبان انگلیسی آیلتس با نمره حداقل 6 یا 6.5 باشند.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کار نیوزلند:

متقاضیان اشتغال به کار در نیوزلند ابتدا باید برای دریافت ویزای کار نیوزلند اقدام نمایند به همین دلیل در این قسمت از مقاله به مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری کشور نیوزلند خواهیم پرداخت. توجه داشته باشید که این مدارک باید در زمان مقرر به سفارت این کشور ارائه گردند. مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار در کشور نیوزلند عبارتند از:

 • دو قطعه عکس مناسب پاسپورت
 • ارائه اصل پاسپورت + کپی آن
 • ارائه اصل و کپی مدارک هویتی مثل شناسنامه
 • ارائه گذرنامه با مدت زمان اعتبار
 • ارائه گواهی سوء پیشینه متقاضی
 • ارائه رزومه تحصیلی
 • ارائه رزومه کاری که نشان دهنده سابقه شما باشد.
 • ارائه بیمه پزشکی متقاضی
 • ارائه پیشنهاد کاری از کارفرمایی معتبر

نرخ بیکاری در نیوزلند:

یکی از نکات مهمی که متقاضیان دریافت ویزای کار نیوزلند باید قبل از انجام هر اقدامی به آن توجه نمایند وضعیت نرخ بیکاری در این کشور می باشد. به طور کلی نرخ بیکاری هر کشور نشان دهنده وضعیت اقتصادی و اجتماعی آن می باشد. به عبارتی هر قدر نرخ بیکاری یک کشور پایین تر باشد به این معناست که کار در این کشور زیاد است اما نیروی کار کمی وجود دارد. همچنین این نرخ نشان دهنده میزان شانس فرد برای یافتن کار مورد نظر می باشد یعنی هر قدر نرخ بیکاری پایین تر باشد شانس فرد برای یافتن کار مورد نظر خود بیشتر می باشد. در ادامه نمودار نرخ بیکاری در کشور نیوزلند در سال های اخیر را مشاهده می نمایید که تقریبا 4 درصد است که نرخ به نسبت مناسبی می باشد.

همچنین در جدول زیر نرخ بیکاری برخی از کشور های پر طرفدار برای کار را برای شما عزیزان با هم مقایسه نموده ایم.

نرخ بیکاری به درصد اسم کشور نرخ بیکاری به درصد اسم کشور
10.3 ایتالیا 8.8 فرانسه
3.3 آلمان 4 انگلستان
4.8 اتریش 3.6 مجارستان

مشاغل مورد نیاز نیوزلند 2021:

متقاضیان دریافت ویزای کار نیوزلند باید ابتدا به لیست مشاغل مورد نیاز کشور نیوزلند توجه نمایند. این لیست هر ساله توسط دولت منتشر می گردد و افراد می توانند با توجه به آن برای مهاجرت و اخذ ویزای کاری آن کشور اقدام نمایند. برخی از مشاغلی که در این لیست معرفی می شوند مهارت هایی فوری هستند که مخصوص کارگران ماهر می باشند. این نوع مشاغل، حرفه هایی هستند که نیوزلند به آن ها نیاز فوری دارد و در بین شهروندان کشور نیوزلند چنین شغلی وجود ندارد. نوع دیگری از مشاغل موجود در این لیست مشاغل با مهارت های بلند مدت می باشند. این دسته از مشاغل به طو مداوم در کشور نیوزلند مورد نیاز هستند و متقاضیان این شغل باید از مهارت بالایی در آن برخودار باشند تا با ویزای کار نیوزلند آن ها موافقت گردد. در ادامه برخی از این مشاغل را در جدول زیر مشاهده خواهید کرد.

مشاغل مورد نیاز  نیوزلند 2021
لیست مشاغل مهارت های فوری نیوزلند لیست مشاغل بلند مدت نیوزلند
مهندسی کشاورزی نقشه بردار
شنوایی سنجی مهندس مواد
مهندس عمران محیط زیست
حسابدار مهندسی صنایع
ماما روانشناسی بالینی
پرستار سونوگرافی
نانوا دامپزشکی
نجار جراح عمومی
کارگران فنی آشپز

میزان حقوق برای کار در نیوزلند:

یکی دیگر از نکات مهم برای متقاضیان کار و اخذ ویزای کار نیوزلند، بررسی میزان حقوق و درآمد در کشور نیوزلند برای مشاغل مختلف می باشد. توجه به میزان درآمد از آن نظر اهمیت دارد که متقاضی کار در نیوزلند باید بتواند با حقوق و درآمد خود، مخارج و هزینه زندگی در نیوزلند را پرداخت نماید به همین علت در ادامه برای شما عزیزان جدول میانگین میزان حقوق و درآمد مشاغل مختلف در نیوزلند را قرار داده ایم.

عنوان شغلی متوسط درآمد به دلار آمریکا
مدیریت عملیات ۷۸٫۱۵۸
توسعه دهنده نرم افزار ۶۷٫۷۰۶
مدیر عمومی ۹۶٫۹۴۴
حسابدار ۵۷٫۶۷۵
کارمند دفتری ۴۶٫۶۷۵
طراح گرافیک ۳۶٫۷۵۸
وکیل ۶۶٫۸۴۱
مهندس عمران ۸۱٫۳۸۳
مدرس ۵۴٫۹۶۳
بازاریابی ۷۳٫۱۷۴
مدیریت پروژه ۷۰٫۹۵۳
تکنسین GIS ۳۹٫۳۸۴
مهندس رادیو ۷۵٫۳۸۸
مهندس الکترونیک ۶۱٫۵۳۷
آرشیتکت ۳۷٫۱۲۴
مهندس تحقیق و توسعه ۵۷٫۲۸۶
طراح ژئوموتیک ۶۸٫۰۲۷
فناوری اطلاعات و ارتباطات ۳۵٫۸۰۴
مدیریت کسب و کار ۳۶٫۶۶۸
مشاور ۴۶٫۵۴۵
مهندس فناوری مواد غذایی ۷۸٫۷۶۸
مربی کودک ۱۲٫۸۸۹
پزشکان ۱۰۰٫۲۵۱
کارگران ۷۱٫۶۰۸
معمار اصلی ۱۰۷٫۴۱۱
مهندس شبکه ۶۷٫۸۴۳

نحوه کاریابی در نیوزلند:

کاریابی در کشور نیوزلند می تواند به چند طریق صورت گیرد:

 • کار یابی در نیوزلند از طریق مراجعه حضوری و مصاحبه با کارفرما ها:

  در این روش متقاضی می تواند با اخذ ویزای توریسیتی نیوزلند به این کشور سفر کند و به شکل حضوری به دنبال کار مناسب بگردد. فرد می تواند در روزنامه های کاریابی این کشور به دنبال کار بگردد و در صورت عقد قرارداد با کارفرما برای اخذ ویزای کار نیوزلند اقدام نماید.

 • کاریابی در نیوزلند از طریق موسسات و سایت های کاریابی در نیوزلند:

   این روش متداول تر و به صرفه تر از مراجعه حضوری می باشد. در این روش فرد می تواند بدون نیاز به اخذ ویزا و صرف هزینه، با مراجعه به سایت های کاریابی کشور نیوزلند به دنبال کار بگردد و بعد از مکاتبه با کارفرما ها اقدام به عقد قرارداد نماید. توجه داشته باشید که داشتن پیشنهاد کاری معتبر از کارفرما و یا عقد قرارداد با کارفرمای نیوزلندی موجب راحت تر شدن پروسه اخذ ویزای کار نیوزلند می گردد.

مؤسسات کاریابی در نیوزلند:

همان طور که می دانید یکی از راه های یافتن کار مناسب در کشور نیوزلند از طریق موسسات و سایت های کاریابی این کشور می باشد. متقاضیان کار در کشور نیوزلند می توانند حتی قبل از دریافت ویزای کار نیوزلند و اخذ اقامت از طریق سات های کاریابی به دنبال کار مورد نظر بگردند. همچنین در صورتی که متقاضی بتواند با استفاده از این سایت ها کار موردنظر خود را بیابد و از کارفرما پیشنهاد کاری دریافت کند می تواند راحت تر برای اخذ ویزای کار نیوزلند اقدام نماید.

در ادامه به معرفی چند سایت کاریابی معتبر در کشور نیوزلند می پردازیم:

موسسات کاریابی در  نیوزلند
Minter Ellison
Adecco Personne
Alpha Personnel Recruitment
Madison Recruitment
Smith and partners
Randstad
Kinetic Recruitment
Kelly Services
Frog Recruitment

متقاضیان کار در این کشور می توانند با مراجعه به این سایت در میان آگهی های کاری موجود به دنبال کار مورد نظر خود بگردند و یا با ارسال مشخصات و رزومه کاری خود برای این سایت ها، منتظر یافتن کارفرما باشند.

بررسی ویزای همراه در نیوزلند:

یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی که قصد دارند با اخذ ویزای کار نیوزلند به این کشور مهاجرت نمایند این است که آیا امکان به همراه داشتن خانواده خود در کشور نیوزلند وجود دارد یا خیر. توجه داشته باشید که طبق حقوق بین الملل منظور از خانواده همسر و فرزند زیر 18 سال می باشد. در جواب این سوال باید گفت این امکان برای متقاضیان کار در نیوزلند وجود دارد تا با اخذ ویزای همراه با خانواده به نیوزلند مهاجرت کنند اما برای این کار فرد ابتدا باید ثابت کند که دارای مسکنی مناسب برای خانواده خود می باشد و همچنین حقوق او می تواند هزینه زندگی در نیوزلند را برای خود و خانواده اش پرداخت نماید. همچنین از مدارکی که باید برای اخذ این ویزا به سفارت ارائه شود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • گذرنامه متقاضیان با داشتن اعتبار زمانی
 • تکمیل فرم درخواست ویزای همراه
 • ارائه بیمه نامه متقاضیان
 • ارائه شناسنامه و مدارک هویتی
 • ارائه سند ازدواج به همراه ترجمه آن

وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در نیوزلند:

یکی از دلایلی که افراد اقدام به اخذ ویزای کار نیوزلند و مهاجرت می کنند برای کسب اجازه اقامت دائم و سپس تابعیت این کشور می باشد. برای اخذ اقامت دائم این کشور متقاضیان باید به مدت 5 سال در این کشور اشتغال داشته باشند و در این 5 سال مالیات ها و بیمه خود را به طور مرتب پرداخت نمایند. بعد از دریافت اقامت دائم کشور نیوزلند متقاضیانی که به مدت 6 سال در این کشور کار کنند می توانند واجد شرایط دریافت تابعیت و پاسپورت این کشور باشند و در آزمون شهروندی نیوزلند شرکت نمایند. در صورت قبولی در این آزمون متقاضی می تواند پاسپورت این کشور را به دست آورد. البته توجه داشته باشید که اجازه اقامت دائم نیوزلند به همه داده نمی شود و متقاضیانی موفق به دریافت اقامت دائم نیوزلند می گردند که بتوانند در طی 2 سال مبلغ 55.000 دلار نیوزلند درآمد داشته باشند.

ویزای کار نیوزلند و سخن پایانی:

ویزای کار نیوزلند ، وضعیت اخذ ویزای همراه برای کشور نیوزلند، مشاغل مورد نیاز کشور نیوزلند، میزان درآمد برای مشاغل مختلف در نیوزلند و همچنین وضعیت اقامت و اخذ تابعیت از طریق کار در کشور نیوزلند را در این مقاله به صورت تخصصی مورد بررسی قرار دادیم. امید است توانسته باشیم با تهیه این مقاله به سوالات شما عزیزان در رابطه با شرایط اخذ ویزای کار نیوزلند پاسخ داده باشیم. شما می توانید برای یافتن پاسخ دیگر سوالات خود به مقاله های موجود دیگر در سایت موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن های موسسه تماس بگیرید. همچنین شما می توانید با مراجعه به بخش سوالات مهاجران در سایت سوالات خود را در آن جا بنویسید و یا زیر همین مقاله نظرات و سوالات خود را در رابطه با ویزای کار نیوزلند برای ما یادداشت نماید. همکاران ما در اسرع وقت به سوالات شما عزیزان پاسخ خواهند داد.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه ویزای کار نیوزلند

کار در نیوزلند به چه نحو است؟

برای کار در نیوزلند به ویزای کار نیوزلند نیاز دارید و باید کاریابی در نیوزلند را انجام دهید.

شغل های مورد نیاز نیوزلند کدام اند؟

هنر، رسانه، گردشگری و تفریح، ​​کشاورزی، ماهیگیری، جنگلداری و معادن، ساخت و ساز، تجارت، IT ، آموزش و علوم اجتماعی، مهندسی حمل و نقل، تدارکات، علوم مراقبت و حفاظت از حیوانات از شغل های مورد نیاز نیوزلند هستند.

✅ وضعیت اقامت و اخد تابعیت در نیوزلند چگونه است؟

پس از گذشت 5 سال اشتغال و پرداخت بیمه و مالیات، می توان برای اقامت دائم درخواست داد. بعد از دریافت اقامت دائم متقاضیانی که به مدت 6 سال در این کشور کار کنند می توانند واجد شرایط دریافت تابعیت این کشور باشند.

کاریابی در نیوزلند چگونه است؟

برای کاریابی در نیوزلند باید از طریق سایت های کاریابی، آژانس های کاریابی و شبکه های حرفه ای کاریابی شغل مورد نظر خود را بیابید. اگر شما در رشته کاری خود تخصص و تجربه قابل توجهی را داشته باشید شانس کاریابی برای شما بیشتر است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *