بلوکارت مالت

آنچه در این مقاله می خوانید

 • بلوکارت مالت و شرایط عمومی آن
 • بلوکارت مالت و روش های اخذ آن
 • بلوکارت مالت و مدارک مورد نیاز
 • بلوکارت مالت و هزینه های زندگی در مالت
 • بلوکارت مالت و مزایای اخذ آن
 • بلوکارت مالت و سخن پایانی
بلوکارت مالت مهاجرت به مالت

بلوکارت مالت Blue Card و مقدمه ای بر آن

بلوکارت مالت ، کار در مالت و مهاجرت به مالت را در ادامه ای نوشتار به صورت کامل و دقیق مورد بررسی علمی قرار می دهیم. روش های دریافت ویزای کارت آبی مالت چیست؟ معایب مهاجرت به مالت از طریق بلوکارت کدام است؟ درآمد در مالت برای دریافت بلوکارت چه میزان می باشد؟ کار در مالت در چه زمینه هایی باعث دریافت بلوکارت می شود؟ در ادامه این نوشتار به صورت دقیق به بررسی نکات مهم و این سوالات در خصوص بلوکارت مالت می پردازیم. مالت کشوری جزیره ای در مرکز دریای مدیترانه می باشد و از سال 2004 عضو اتحادیه اروپا است. یکی از روش های مهاجرت به مالت، دریافت بلوکارت این کشور می باشد که افراد می توانند از روش های متعددی آن را دریافت نمایند که در ادامه به بررسی آن می پردازیم. این مقاله توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور جمع آوری شده است و هر گونه کپی برداری از این مقاله حرام و پیگرد قانونی دارد. شما همراهان گرامی می توانید به منظور بررسی بلوکارت کشور های دیگر اروپا به سایر مقالات در وب سایت های معتبر موسسه حقوقی ملک پور مراجعه نمایید. همچنین می توانید با برقراری تماس تلفنی با مشاورین این موسسه مشاوره رایگان در خصوص بلوکارت مالت دریافت نمایید.

بلوکارت مالت و شرایط عمومی آن:

مالت یا مالتا کشوری کوچک و جزیره ای در جنوب اروپا و در مرکز دریای مدیترانه با مساحت 316 کیلومتر مربع می باشد. این کشور از سال 2004 عضو اتحادیه اروپا است و جمعیت آن بیش از 402 هزار نفر و زبان رسمی این کشور مالتی و انگلیسی می باشد. پایتخت کشور مالت شهر والتا است و واحد پول آن یورو می باشد. از آن جایی که مالت یکی از کشور های عضو اتحادیه اروپا می باشد، یکی از روش های مهاجرت به مالت و کار در مالت، دریافت بلوکارت این کشور می باشد. این ویزا برای متخصصین و افراد ماهر ایجاد شده است و هدف از آن، برطرف کردن نیاز کشور های اتحادیه اروپا می باشد. به همین منظور متخصصین و افراد با داشتن سابقه کار در زمینه های زیر می توانند برای دریافت این ویزا اقدام نمایند:

 • مهندسان کامپیوتر و برنامه نویسان
 • مهندسین در زمینه های مختلف مانند مهندس برق و مکانیک
 • مهندسین کشاورزی
 • پزشکان و پیراپزشکی

این ویزا برای متخصصین و افراد ماهر تهیه شده است، به همین دلیل افراد برای دریافت این ویزا باید شرایط مناسب آن را داشته باشند. افراد برای دریافت بلوکارت مالت باید حداقل 5 سال سابقه کار مرتبط و مدرک تحصیلی حداقل لیسانس داشته باشند. از دیگر موارد لازم برای دریافت این ویزا می تواند به داشتن پیشنهاد کاری با اعتبار بیش از 1 سال و درآمد بیش از 1.5 برابر متوسط حقوق در مالت اشاره نمود. افراد با داشتن بلوکارت مالت می توانند به سایر کشور های اتحادیه اروپا سفر نمایند. درآمد در مالت در مدت گذشته دچار کاهش شده است و به همین دلیل این کشور می تواند دروازه ورود به سایر کشور های اتحادیه اروپا به حساب آید. نمودار زیر نشان دهنده رشد درآمد در مالت است:

درآمد در مالت رشد متوسط درآمد در مالت

خواندن مقالات زیر نیز میتواند برای شما مفید باشد.

اطلاعات بیشتر

فایل تصویری توضیحات استاد ملک پور در خصوص کار و کاریابی در خارج از کشور

فایل صوتی این ویدئو

بلوکارت مالت و روش های اخذ آن:

بلوکارت یکی از روش های مهاجرت به مالت برای افراد و نیرو های متخصص می باشد. به همین دلیل به منظور کار در مالت و دریافت این ویزا افراد باید پیشنهاد کاری از سوی یکی از کارفرمایان در این کشور دریافت نمایند. این پیشنهاد کاری باید دارای شرایطی همچون داشتن اعتبار بیش از 1 سال و همچنین درآمد بالا تر از متوسط در مالت داشته باشند. شرایط دریافت بلوکارت مالت از طریق دریافت پیشنهاد کاری بسیار سخت و طولانی می باشد و افراد باید در مدت طولانی به کاریابی در مالت بپردازند. همچنین در بعضی اوقات نمی توانند کار مورد نظر با درآمد بالا پیدا نمایند. بلوکارت مالت به تمام اعضای خانواده اجازه اقامت و کار در مالت را می دهد و به همین دلیل یکی از اعضای خانواده می تواند این ویزا را دریافت نماید.

بلوکارت مالت و مدارک مورد نیاز:

برای اخذ بلوکارت مالت افراد باید مدارک مورد نیاز آن را تهیه نمایند. مدت اعتبار این ویزا 2 سال می باشد و پس از آن متقاضیان می توانند برای تمدید آن درخواست ارائه کنند. مدت زمان لازم برای دریافت بلوکارت مالت 90 روز می باشد و افراد در این مدت باید مدارک خود را به صورت ترجمه شده و معتبر ارائه نمایند. مدارک مورد نیاز درخواست بلوکارت مالت به شرح زیر است:

 • ارائه پیشنهاد یا قرار داد کاری با کارفرما
 • پاسپورت معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار و دو صفحه خالی
 • تکمیل فرم درخواست ویزا
 • دو قطعه عکس
 • اثبات پرداخت هزینه ویزا
 • گواهی عدم سو سابقه کیفری
 • ارائه مدارک دانشگاهی و تحصیلی
 • اثبات سابقه کار بیش از پنج سال
 • اثبات بیمه سلامت

بلوکارت مالت و هزینه های زندگی در مالت:

مهم ترین موارد پیش از مهاجرت به مالت، میزان هزینه بر درآمد در مالت می باشد. میزان هزینه ها در مالت به موارد گوناگونی همچون سبک زندگی محل زندگی در مالت و تعداد اعضای خانوادت بستگی دارد. بدین منظور متوسط هزینه ها در مالت بیش از 1,500 یورو در ماه می باشد که در بعضی موارد می توان این میزان هزینه را کاهش داد. قیمت برخی از وسایل زندگی در مالت به شرح زیر می باشد:

اقلام قیمت بر حسب یورو
مسکن
کرایه آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر 851.12
کرایه آپارتمان 1 خوابه در خارج شهر 693.12
کرایه آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر 1,509.13
کرایه آپارتمان 3 خوابه در خارج شهر 1,140.18
خرید آپارتمان در مرکز شهر (هر متر مربع) 3,326.27
خرید آپارتمان خراج شهر (هر متر مربع) 2,263.16
خاروبار و مواد غذایی
1 لیتر شیر 0.99
500 گرم نان 1.15
12 عدد تخ مرغ 2.47
1 کیلو مرغ 7.17
1 کیلو گوشت گوساله 13.62
1 کیلو گوجه فرنگی 2.55
1 کیلو پیاز 1.96
1 کیلو برنج 2.04
1 کیلو سیبزمینی 1.75
خدمات رفاهی
هزینه برق و آب و غیره 82.74
اینترنت 34.11
بلیط ماهیانه اتوبوس 26
1 کیلو متر مسیر تاکسی 2
1 لیتر بنزین 1.40
خرید ماشین توبوتا کرولا 23,987.98
مراقبت از کودکان
مدرسه پیش دبستانی ماهیانه برای 1 فرزند 370.87
مدرسه بین المللی ابتدایی سالیانه برای 1 فرزند 6,958.82

بلوکارت مالت و مزایای اخذ آن:

دریافت بلوکارت مالت ابرای متقاضیان دارای مزایای و معایبی باشد. از جمله این مزایا می توان  کم هزینه بودن این روش مهاجرت، امکان سفر آزادانه به کشورهای اروپایی اشاره نمود. افراد می توانند با اخذ بلوکارت مالت به سایر کشور های اروپایی سفر کنند و این ویزا می تواند به عنوان دروازه ای برای ورود به کشور های اروپایی در نظر گرفته شود. سختی دریافت پیشنهاد کار معتبر نیز از معایب این روش می باشد. مزایای دریافت بلوکارت مالت به شرح زیر می باشد:

 • سفر و زندگی در سایر کشور های اتحادیه اروپا پس از گذشت یک سال
 • دریافت خدمات اجتماعی و رفاهی و پزشکی همانند سایر شهروندان مالت
 • اجازه تحصیل برای تمام اعضای خانواده
 • داشتن اجازه کار برای افراد بالای 18 سال
بلوکارت مالت و سخن پایانی:

بلوکارت مالت ، کار در مالت، مهاجرت به مالت، درآمد در مالت و دریافت بلوکارت مالت را در این مقاله به صورت کامل مورد بررسی قراردادیم. مالت کشوری کوچک و جزیره ای در مرکز دریای مدیترانه می باشد و عضو اتحادیه اروپا است. از این رو، افراد می توانند برای مهاجرت و کار در مالت، بلوکارت این کشور را دریافت نمایند. افراد برای دریافت این ویزا باید شرایط متنوعی داشته باشند و می توانند از طریق دریافت پیشنهاد کاری و ثبت شرکت و استخدام همسر به این کشور مهاجرت نمایند. ثبت شرکت در کشور مالت هزینه پایینی دارد و این روش یکی از روش های مناسب در جهت دریافت ویزای کارت آبی این کشور می باشد. شما همراهان عزیز می توانید جهت اطلاع از جدید ترین روش های دریافت بلوکارت کشور های اتحادیه اروپا، به بررسی سایر مقالات در وب سایت های معتبر موسسه حقوقی ملک پور بپردازید. همچنین می توانید سوالات خود را در خصوص بلوکارت مالت در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید تا کارشناسان ما در کم ترین زمان جواب آن را برای شما ارسال نمایند. در صورت برقراری تماس تلفنی با مشاورین این موسسه، مشاوره رایگان در زمینه بلوکارت مالت دریافت نمایید. با ثبت امتیاز پنج ستاره می توانید رضایت خود را از این نوشتار اعلام کنید.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه بلوکارت مالت

روش های دریافت ویزای کارت آبی مالت چیست؟

افراد با داشتن شرایط مورد نیاز می توانند از طریق دریافت پیشنهاد کاری یا ثبت شرکت و استخدام همسر این ویزا را دریافت نمایند.

معایب مهاجرت به مالت از طریق بلوکارت کدام است؟

افراد با دریافت بلوکارت، اقامت دائم این کشور را دریافت نمی کنند.

درآمد در مالت برای دریافت بلوکارت چه میزان می باشد؟

برای دریافت بلوکارت مالت افراد باید بیش از 1.5 برابر میزان متوسط در مالت درآمد داشته باشند.

کار در مالت در چه زمینه هایی باعث دریافت بلوکارت می شود؟

متقاضیان می توانند با داشتن تخصص در زمینه های مهندسی و همچنین پزشکی این ویزا را دریافت نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *